Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE Tremor Games - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE Tremor Games (/Temat-Darmowe-Gry-Steam-SPRAWDZONE-Tremor-Games-62573)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - RainbowDash - 30-12-2012 12:34

(30-12-2012 12:28)dennisek78 napisał(a):  Ale wart 9.99$ :|

Do kupienia na Humble Indie Bundle za 1$ :|


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - Dennisek78 - 30-12-2012 12:37

Ale chociaż ten 1 $ !


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - radekb29 - 30-12-2012 13:09

Ogłoszenia Parafialne:
1. Przed 2 minutami zamówiłem tego Shanka 2, jak dostane maila to wrzucę screena.
2.dennisek78 może dokładniej opiszesz w jaki sposob zarobiłeś te Coinsy ? Tylko na grach czy jakieś ofert ? Jezeli tak to jakie ? Bo mi ciężko idzie zbieranie tych pkt.
3. Chciałbym podziękować użytkownikowi o nazwie Yazir (tak zarejestrowany na Tremor) za rejestracje z ref linku, dzięki tobie jestem w stanie przetestować czy ta stronka działa Smile

Oraz jeszcze jedno pytanie a mianowicie Czy istnieje sposób na wykonywanie tych ofert ze subskrybcją telefoniczną aby nie subskrybowało ?


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - Dennisek78 - 30-12-2012 13:19

darmowe puste startery Big Grin i oferty w SSA i Matomy Smile

Dzisiaj wieczorem postaram się wypisać listę działających ofert ;]


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - RainbowDash - 30-12-2012 13:20

(30-12-2012 13:09)radekb29 napisał(a):  Ogłoszenia Parafialne:
1. Przed 2 minutami zamówiłem tego Shanka 2, jak dostane maila to wrzucę screena.
2.dennisek78 może dokładniej opiszesz w jaki sposob zarobiłeś te Coinsy ? Tylko na grach czy jakieś ofert ? Jezeli tak to jakie ? Bo mi ciężko idzie zbieranie tych pkt.
3. Chciałbym podziękować użytkownikowi o nazwie Yazir (tak zarejestrowany na Tremor) za rejestracje z ref linku, dzięki tobie jestem w stanie przetestować czy ta stronka działa Smile

Oraz jeszcze jedno pytanie a mianowicie Czy istnieje sposób na wykonywanie tych ofert ze subskrybcją telefoniczną aby nie subskrybowało ?

Możesz sprawdzić ile każdy z poleconych zarobił ? Tzn. czy istnieje możliwość czegoś takiego ? Tongue


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - yazir - 30-12-2012 13:21

Nie ma problemu impreza
Jestem pierwszą osoba która zarejestrowała się z refa? Big Grin
Zarejestrowałem się żeby sprawdzić czy opłaca się to Tongue
Ja narazie tylko 2 sprawdziłem


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - radekb29 - 30-12-2012 14:12

Dennisek czekamy na tą liste, najlepiej z tłumaczeniem jak zrobić oferte ;P
Rainbow Dash, Tak istnieje taka możliwość
yazir, nie ogolnie mam juz 9 reffów ale jedynie Ty i pikusix1 cokolwiek mi przynieśli. Z tym że ty najwięcej Big Grin


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - RainbowDash - 30-12-2012 14:17

Zaczyna powoli zaliczać SuperSonicAds, już 31 kredytów Smile

Edit: @Down Tak, Completed Supersonic Offer Credits: 22.

Edit X2: Już 53 Smile A jeszcze 2-3 oferty do zaliczenia zostały.


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - radekb29 - 30-12-2012 14:19

Z kategorii darmowe ?


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE - yazir - 30-12-2012 14:43

@radekb29 będzie więcej, tylko niech mi modem zacznie działać bo coś się buntuje