Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony (/Temat-Wsrod-oddsmakerow-zaklady-widziane-z-drugiej-strony-62568)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 10-01-2013 18:31

DANIA: AL-Bank Ligaen 19:00

Frederikshavn - AaB Pirates
Oddsmaker Typ: Over 5
Odds: 1,70
Bet365, Pinnacle


Info: Przeglądając dzisiejszą ofertę ciekawą opcją wydaje mi się over w spotkaniu na szczycie Al-Bank Ligaen.
Oba zespoły mają w swoich szeregach wielu znakomitych graczy m.in. Paddock i Mansson. Dwaj najlepsi strzelcy duńskiej ligi.

Azja również wskazuje over bramkowy, w jednym spotkani będzie na lodzie 3/4 All Stars AL-Bank Ligaen, to musi się zakończyć bramkami.


Pozdrawiam Maxtyp.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 10-01-2013 18:39

Do grana drobniej :

Hokej Szwecja - godz: 19:00

Vaxjo - Linkopings
typ: 1DNB
kurs: 2,25
bet365


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 10-01-2013 21:37

BRAZYLIA: Superliga - godz: 22 siatkówka


Sada Cruzeiro - Medley
Oddsmaker Typ: over 3,5 seta
Odds: 1,50
Pinnacle Sports


Analizę dopiszę potem mecz wygląda bardzo obiecująco zapowiada sie 5 setowy pojedynek. Kursy 1,40 do 3,00 w tabeli jednak wygląda to zupełnie inaczej obie ekipy po 16 pkt. Linie ustalane są po raz kolejny po statystykach gospodarzy w meczach u siebie. Over 182,5 również dobra opcja.

Pozdrawiam Maxtyp.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 11-01-2013 09:28

(10-01-2013 21:37)Maxtyp napisał(a):  BRAZYLIA: Superliga - godz: 22 siatkówka


Sada Cruzeiro - Medley
Oddsmaker Typ: over 3,5 seta
Odds: 1,50
Pinnacle Sports






Analizę dopiszę potem mecz wygląda bardzo obiecująco zapowiada sie 5 setowy pojedynek. Kursy 1,40 do 3,00 w tabeli jednak wygląda to zupełnie inaczej obie ekipy po 16 pkt. Linie ustalane są po raz kolejny po statystykach gospodarzy w meczach u siebie. Over 182,5 również dobra opcja.

0-3 tak jak mówiłem Kursy były zupełnie nieadekwatne do formy obu ekip, ale zwycięstwa 3-0 nie przewidziialem.


Pozdrawiam Maxtyp.



RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 11-01-2013 09:31

(10-01-2013 18:31)Maxtyp napisał(a):  DANIA: AL-Bank Ligaen 19:00

Frederikshavn - AaB Pirates
Oddsmaker Typ: Over 5
Odds: 1,70
Bet365, Pinnacle


Info: Przeglądając dzisiejszą ofertę ciekawą opcją wydaje mi się over w spotkaniu na szczycie Al-Bank Ligaen.
Oba zespoły mają w swoich szeregach wielu znakomitych graczy m.in. Paddock i Mansson. Dwaj najlepsi strzelcy duńskiej ligi.

Azja również wskazuje over bramkowy, w jednym spotkani będzie na lodzie 3/4 All Stars AL-Bank Ligaen, to musi się zakończyć bramkami.


Pozdrawiam Maxtyp.



2-3 ot według pinnacle liczba bramek włącznie z dogrywka bez karnych.
Zwrot



RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 11-01-2013 16:55

FINLANDIA: SM-liiga - godz: 17:30

Jokerit - TPS Turku
Oddsmaker Typ: -1 Jokerit
Odds : 1,55
Pinnacle


Info: Ostatnio zaniedbałem troche temat z uwagi na brak czasu. Kolejny raz hokej i kolejny raz mecz który jest dość pewną opcją. Informacje z zagranicznego forum :goście dość poważnie osłabieni brakiem : Karhu, Hattunen.
Nie do końca zdrowy jest center pierwszej linii Koskiranta, który to zmaga się z urazem nadgarstka. Postanowiłem zbadać po raz kolejny dogłębnie mecz i go pod wieloma aspektami. Turku nie prezentuje jakiejś znakomitej formy w ostatnich meczach, wygrało ostatnio z ostatnim zespołem Ilves, wcześniej natomiast polegli z Helsinkami ( 10 miejsce ) oraz Karpatem ( 3 miejsce ). Z tego co widzę w Azji kursy również zdecydowanie faworyzują gospodarzy tego mecz.

Opcja -1 jak również -1,5 po wyższym kursie powinny bez problemowo wejść. Nie widze innej opcji jak pewne zwycięstwo Jokeritu w tym meczu.

Gospodarze są po 2 porażkach z rzędu przez co utracili pierwsze miejsce na rzecz KalPy. Na tą chwile goście z Turku nie mają dla mnie żadnych argumentów na to by cos osiągnąć w tym meczu.



Pozdrawiam Maxtyp.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 11-01-2013 17:21

Polska Plus Liga Kobiet - godz: 18:00

Muszyna K - Bielsko-Biała K
Oddsmaker Typ: over 3,5 setów
Odds: 1,60
Pinnacle Sports


Info: Spotkanie pomiędzy liderem, a wiceliderem ORLEN Ligi, okrzyknięte hitem czternastej kolejki, zapowiada się niezwykle emocjonująco. Pomiędzy obiema ekipami jest jedynie jeden punkt. Siatkarki z Muszyny, podobnie jak bielskie zawodniczki mają na swoim koncie dziesięć zwycięstw.

Bukmacherzy wystawiając kurs kierowali się głównie po raz kolejny zwycięskimi meczami Muszyny u siebie. Jestem jednak pewny że na tym poziomie i tej klasy zespoły będą walczyły w cztero, pięcio -setowym pojedynku. Drużyna Bielska co pokazała już w tym sezonie słynie ze świetnej zagrywki oraz znakomitego wysokiego bloku.

Stawiam na zwycięstwo Muszyny ale po dość zaciętym i przepełnionym emocjami meczu. Over meczowy wydaje się być dobrą opcją lecz nie polecam, ponieważ PL Kobiet ma to do siebie że jeden lub dwa sety kończą się niskimi wynikami, nawet w tych najważniejszych meczach o dużą stawkę.


Pozdrawiam Maxtyp.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 11-01-2013 17:38

WALIA: Premier

Bala Town - Bangor
Oddsmaker Typ: 2DNB
Odds: 1,50
William Hill


Informacje ze Strefy zamkniętej z jednego z zagranicznych forum. Typ podają -1,5 Bangor po kursie 2,85, ja jednak wole podać Wam pewniejszą opcje, ponieważ sam nie analizowałem dobrze tego meczu. Z tego co czytam problemy w Bala Town + kontuzje i zawieszenia.

Rozmawiałem ze znajomym oddsmakerem i dowiedziałem się że niektóre naziemne buki około 14 wycofały mecz. Troche czytałem na forach i wydaje mi się że coś z tym meczem jest nie tak, gdy pracowałem jako oddsmaker wycofywane były mecze o dużym prawdopodobieństwie porażki bądź remisu jednej z drużyn. Nie tylko chodziło o ustawione mecze, ale również o kłopoty finansowe i zawieszenia.

Myśle że i tym razem jest podobnie, jednak nie siedze już jak oddsmaker i nie mam pełnych informacji dlaczego mecz zawiesili niektórzy.


Pozdrawiam Maxtyp.


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 11-01-2013 18:55

FRANCJA: Ligue 2

Chateauroux - Sedan
Oddsmaker Typ: 1
Odds: 2,09
Pinnacle Sports


Info: Chateauroux w lidze nie wygrał od 8 spotkań, z kim sie przełamać jak nie z ostatnim Sedanem ?


RE: Wśród oddsmakerów - zakłady widziane z drugiej strony - Maxtyp - 12-01-2013 13:39

(11-01-2013 16:55)Maxtyp napisał(a):  FINLANDIA: SM-liiga - godz: 17:30

Jokerit - TPS Turku
Oddsmaker Typ: -1 Jokerit
Odds : 1,55
Pinnacle



Info: Ostatnio zaniedbałem troche temat z uwagi na brak czasu. Kolejny raz hokej i kolejny raz mecz który jest dość pewną opcją. Informacje z zagranicznego forum :goście dość poważnie osłabieni brakiem : Karhu, Hattunen.
Nie do końca zdrowy jest center pierwszej linii Koskiranta, który to zmaga się z urazem nadgarstka. Postanowiłem zbadać po raz kolejny dogłębnie mecz i go pod wieloma aspektami. Turku nie prezentuje jakiejś znakomitej formy w ostatnich meczach, wygrało ostatnio z ostatnim zespołem Ilves, wcześniej natomiast polegli z Helsinkami ( 10 miejsce ) oraz Karpatem ( 3 miejsce ). Z tego co widzę w Azji kursy również zdecydowanie faworyzują gospodarzy tego mecz.

Opcja -1 jak również -1,5 po wyższym kursie powinny bez problemowo wejść. Nie widze innej opcji jak pewne zwycięstwo Jokeritu w tym meczu.

Gospodarze są po 2 porażkach z rzędu przez co utracili pierwsze miejsce na rzecz KalPy. Na tą chwile goście z Turku nie mają dla mnie żadnych argumentów na to by cos osiągnąć w tym meczu.



Pozdrawiam Maxtyp.

2-2