Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabiaj z Gametrade! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: zarabiaj z Gametrade! (/Temat-zarabiaj-z-Gametrade-62518)



zarabiaj z Gametrade! - ikar - 26-12-2012 22:06

Witam wszystkich,
Dzisiaj zauważyłem, że strona gametrade, na której można sprzedawać, kupować i wymieniać gry ze wszystkich istniejących platform ma też program partnerski. Za każdą poleconą osobę dostajemy 2 zł + 35% jego wpłat za różne usługi w serwisie.

Może nie są to kokosy ale wiele osób zna graczy i sama jest graczem dlatego wydaje mi się, że przynajmniej na bigmack'a zarobić się da Wink

Czysty link do strony: http://gametrade.pl
Ref Link (jeżeli ktoś by chciał XD): http://gametrade.pl/a/cd0613ba91fbab0c5af2827e308e487e267d28a0


RE: zarabiaj z Gametrade! - szy1sw - 26-12-2012 22:55

Poszło z refaSmile


RE: zarabiaj z Gametrade! - raxos122 - 27-12-2012 08:26

chyba nie ten dzial:/ 2zl za kazda zarejestrowana osobe? a do wyplaty trzeba skan dowodu? sprawdziles juz to? jakies wyplaty?


RE: zarabiaj z Gametrade! - surfer0700 - 27-12-2012 12:03

Byłem już tam zarejestrowany, ale nie zwróciłem uwagi na ten PP.
Ciężko było mi uwierzyć, że płacą 2 złote za każdą zarejestrowaną osobę...
Ale jest napisane:
Cytat:Za każdego poleconego Użytkownika który zarejestruje się w Gametrade.pl i kupi lub wymieni lub sprzeda przedmiot otrzymujesz 2zł + 35% wszystkich jego wpłat za usługi takie jak Automator, Weryfikacja, Wyróżnianie ogłoszeń.

Minimum do wypłaty to 50 złotych, czyli 25 osób z samego refa.

Jednak po przystąpieniu do programu partnerskiego na naszym koncie widnieje informacja:
Cytat:Twoje stawki: 1,00 zł za polecenie Użytkownika oraz 30% od każdej jego płatności (weryfikacja, Automator, wyróżnienie ogłoszenia)

Więc widać, że stawka została zmniejszona.... :/


Tak więc reasumując:
- minimum wypłaty to 50 złotych,
- za jedną zarejestrowaną osobę, która KUPI, WYMIENI lub SPRZEDA jakąś grę otrzymujemy 1 złotówkę + 30% od każdej płatności "premium" w serwisie,
- aby wypłacić pieniądze konto musi być Zweryfikowane, koszt weryfikacji to 9 ZŁOTYCH.

Ocena: 2/10


Polecam tylko i wyłącznie desperatom, bądź osobom które prowadzą jakiś serwis.
Typowe "zbieranie" nie ma sensu.


RE: zarabiaj z Gametrade! - ikar - 27-12-2012 20:33

Taa, też później zauważyłem, że jednak wypłacają tylko po złotówce co jest naprawdę dziwne bo w opisie programu twierdzą inaczej. Te 2 zł to też byłoby mało ale jakoś by przeszło a przy złotówce zgadzam się z twoją oceną.

Jeżeli może jednak uda mi się osiągnąć minimum do wypłaty kiedyś to wstawię a póki co życzę wszystkim powodzenia w zarabianiu Smile


RE: zarabiaj z Gametrade! - biznesznamipl - 10-01-2013 01:48

Ikar, napisz > [email protected] lub [email protected] Chodzi o złote myśli.