Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łatwiej się chyba nie da - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łatwiej się chyba nie da (/Temat-Latwiej-sie-chyba-nie-da-62515)

Strony: 1 2 3


RE: Łatwiej się chyba nie da - pr3tor - 26-12-2012 22:44

ja również jestem ciekaw jaki to sposób, że dajesz 99% na wygraną..

Oddaj tutorowi do recenzji, wpłaci małą sumkę i sprawdzi system- o ile to można nazwać systemem...


Pozostaje czekać na reviewSmile


RE: Łatwiej się chyba nie da - Dominik J - 26-12-2012 22:56

Też jestem za tym, że należy ciężko pracować na sukces a pieniądze są tylko dodatkiem.

Jednak trafił mi się taki kurs do promocji, a wasze wypowiedzi są dla mnie tylko kolejnym doświadczeniem.

I nie namawiam żadnego z was do zakupu tego kursu, lepiej żebyście nie znali tej metody. Mogłoby to się źle odbić na waszych rodzinach i przyjaciołach.

Bo co wtedy byś powiedział do osoby, która zarabia 2000zł na miesiąc a ty 6000zł.

Byście im ubliżali, zamiast pomóc.

Wasz problem nie polega na tym, że mało zarabiacie, ale na tym że nie doceniacie tego co macie i tracicie czas na krytykę innych.

Cytat:Znajdź tyle czasu na ulepszanie siebie, aby nie mieć czasu na krytykę innych.



RE: Łatwiej się chyba nie da - Mistrzuuu - 26-12-2012 23:01

O nie. Trafił się zbawiciel, pokaż dowody wypłat tych 6000.
A tak wogóle to ch*j ma wygrywanie w kasynie do ulepszania siebie?


RE: Łatwiej się chyba nie da - Madroxx - 26-12-2012 23:05

Tak, tak sposoby na zarobienie 10000zł za 100zł. Ktoś kto tyle zarabia nie bawi się w sprzedawanie poradników.


RE: Łatwiej się chyba nie da - yazir - 26-12-2012 23:05

Drogi Dominiku wciskajacy poradnik dla naiwnych. Po pierwsze zgrywasz mega specjaliste od marketingu piszac zdania wprost z 2 godzinnego szkolenia dla byznesmenow.

Nie namawiasz? Lepiej zebysmy nie znali tej metody? To po co to tutaj wstawiles? Nawet w zlym dziale umiesciles temat.

Bo co wtedy byś powiedział do
osoby, która zarabia 2000zł na
miesiąc a ty 6000zł. Byście im ubliżali, zamiast
pomóc.

Skad Ty sie urwales zeby mnie i innych mierzyc wlasna miara? Skad wiesz co mowie do osob ktore zarabiaja mniej odemnie?

Zgrywasz znawce, A robisz z siebie posmiewisko


RE: Łatwiej się chyba nie da - Dominik J - 26-12-2012 23:07

Miszczu

Jeszcze kilka lat i zrozumiesz po co musisz ulepszać siebie


RE: Łatwiej się chyba nie da - Mistrzuuu - 26-12-2012 23:10

(26-12-2012 23:07)Dominik J napisał(a):  Miszczu

Jeszcze kilka lat i zrozumiesz po co musisz ulepszać siebie

Tak, ulepszanie siebie poprzez wygrywanie kasy w kasynie, spoko. Pojechał byś do mnichów z shaolin to by cię ulepszyli i by ci wciskanie kitu wibli z głowy.


RE: Łatwiej się chyba nie da - pr3tor - 26-12-2012 23:13

Czemu nie chcesz oddać go do recenzji? Może sęk tkwi w tym, że kupiłeś szkolenie na interkursach, sprawdziłeś to i nie ma tylu procent i chcesz te pieniądze jakoś odrobić sprzedając przerobiony kurs? To tylko domysły, nic Ci nie zarzucam, tylko radziłbym Ci oddać to "POMARAŃCZOWYM ZIOMKOM" ewentualnie " CZERWONYM" : )


RE: Łatwiej się chyba nie da - Mistrzuuu - 26-12-2012 23:22

Proszę bardzo wiadomości na prywatnej skrzynce od mistrza zarabiania.
Na pewno ktoś z was słyszał dobre kawały, ale ten koleś jest istnym mistrzem proszę bardzo:

"Gdybym ci pokazał dowód wypłaty na 200 tys to byś zakupił kurs albo został
moim poleconym, żebym został twoim liderem i prowadził cię do takich pieniędzy.

Najpierw zastanów się na co te pieniądze przeznaczyć bo zdobycie ich to tylko kwestia czasu.

Jeżeli nie zainwestowałeś nigdy w żaden kurs i się nie uczysz to nigdy nie zarobisz takich pieniędzy i bardzo dobrze.

Pieniądze płyną do ludzi, którzy szanują ludzi"

"Każdy błąd prowadzi cię do sukcesu

Im szybciej spróbujesz tych złych metod zarabiania pieniędzy, tym szybciej znajdziesz tą odpowiednią.

Najgorsze są niewykorzystane okazje.

Pozdrawiam"

Idę spać, nie wyrobię. Koleś ma chyba doktorat z psychologiiLol


RE: Łatwiej się chyba nie da - yazir - 26-12-2012 23:25

Raczej skonczyl skrocony kurs dla liderow mlm... Wciaz czekam na odpowiedz na moje posty ktore pr0 marketingowiec pomija