Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CPA] Mediabuying - podstawy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [CPA] Mediabuying - podstawy. (/Temat-CPA-Mediabuying-podstawy-62467)

Strony: 1 2 3


[CPA] Mediabuying - podstawy. - jfe - 25-12-2012 12:00

[Obrazek: sztabki-zlota.jpg]

Metoda media-buying podstawy.
(Przeznaczenie : CPA)

Jest to pierwszy poradnik mający na celu wprowadzenie do metody media-buying na której można zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze korzystając z ofert CPA.

Link do pobrania : http://www.sendspace.pl/file/c272337dd1f8ea8f1df2f72



RE: [CPA] Mediabuying - podstawy. - LessiPL - 25-12-2012 12:29

całkiem ciekawy poradnik


RE: [CPA] Mediabuying - podstawy. - surfer0700 - 25-12-2012 13:00

Ciekawe informacje, fajnie się czyta, jednakże zdecydowanie za mało konkretów.
Fajnie byłoby gdybyś rozbudował ten poradnik i napisał co robić krok po prostu.
Jakie sieci afiliacyjny polecasz, ile sam na tym zarobiłeś, komu możesz zaoferować swoją pomoc itd.


Odp: [CPA] Mediabuying - podstawy. - mmichal013 - 25-12-2012 13:32

Poradnik dość dobry jednak tak jak kolega wspomniał brakuje mu trochę informacji. A i czy można dostać jakoś pomoc w zarabianiu pieniędzy w CPA

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [CPA] Mediabuying - podstawy. - jfe - 25-12-2012 14:14

(25-12-2012 13:00)surfer0700 napisał(a):  Ciekawe informacje, fajnie się czyta, jednakże zdecydowanie za mało konkretów.
Fajnie byłoby gdybyś rozbudował ten poradnik i napisał co robić krok po prostu.
Jakie sieci afiliacyjny polecasz, ile sam na tym zarobiłeś, komu możesz zaoferować swoją pomoc itd.

Mam drugą część poradnika, ale powiem szczerze że jak ludzie czytają że muszą być "ambitni" to się poddają nie wiem czemu Smile.

Sieć polecam EWA Network - najlepsze oferty do mediabuyingu i największe stawki. Sam na tym zarobiłem bez podawania dokładnych kwot kilkanaście k$ Smile.

Jestem account managerem w tej sieci dla Polaków więc pomagam ich użytkownikom odpalić kampanię.


RE: [CPA] Mediabuying - podstawy. - surfer0700 - 25-12-2012 14:46

W porządku, rozumiem. W takim razie mam kilka pytań do Ciebie:
1. Jak można zdobyć ten poradnik?
2. Można jakieś screeny z Twoich dochodów (wybacz natrętność, ale na tym forum za dużo oszustów się kręci)?
3. Możesz wyjaśnić mi kilka zagadnień dot. sieci EWA Network?


RE: [CPA] Mediabuying - podstawy. - mmichal013 - 25-12-2012 15:25

Chętnie bym z tym spróbował, jeżeli pomagasz podeślij na PW jakiś kontakt i reflink w zamian za pomoc mogę się zarejestrować jako twój ref

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt


RE: [CPA] Mediabuying - podstawy. - jfe - 25-12-2012 16:40

(25-12-2012 14:46)surfer0700 napisał(a):  W porządku, rozumiem. W takim razie mam kilka pytań do Ciebie:
1. Jak można zdobyć ten poradnik?
2. Można jakieś screeny z Twoich dochodów (wybacz natrętność, ale na tym forum za dużo oszustów się kręci)?
3. Możesz wyjaśnić mi kilka zagadnień dot. sieci EWA Network?
Napisz do mnie na mail:
[email protected]
(25-12-2012 15:25)mmichal013 napisał(a):  Chętnie bym z tym spróbował, jeżeli pomagasz podeślij na PW jakiś kontakt i reflink w zamian za pomoc mogę się zarejestrować jako twój ref

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
Dzięki i również życzę wesołych świąt Smile.


P.S. w serwisie nie ma systemu refów ja pomagam, bo jestem AM wszystkich Polaków .


RE: [CPA] Mediabuying - podstawy. - patryk0407 - 25-12-2012 19:49

Fajnie się czyta, może w to wejde Smile


RE: [CPA] Mediabuying - podstawy. - surfer0700 - 25-12-2012 20:21

(25-12-2012 16:40)jfe napisał(a):  
(25-12-2012 14:46)surfer0700 napisał(a):  W porządku, rozumiem. W takim razie mam kilka pytań do Ciebie:
1. Jak można zdobyć ten poradnik?
2. Można jakieś screeny z Twoich dochodów (wybacz natrętność, ale na tym forum za dużo oszustów się kręci)?
3. Możesz wyjaśnić mi kilka zagadnień dot. sieci EWA Network?
Napisz do mnie na mail:
[email protected]
(25-12-2012 15:25)mmichal013 napisał(a):  Chętnie bym z tym spróbował, jeżeli pomagasz podeślij na PW jakiś kontakt i reflink w zamian za pomoc mogę się zarejestrować jako twój ref

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
Dzięki i również życzę wesołych świąt Smile.


P.S. w serwisie nie ma systemu refów ja pomagam, bo jestem AM wszystkich Polaków .


Email poszedł. Mam nadzieję, że uda Nam się nawiązać owocną współpracę.
Serdecznie Pozdrawiam