Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ (/Temat-smmdesk-com-forum-ktore-placi-za-pisania-postow-minimum-1-62465)

Strony: 1 2


smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - Yogii - 25-12-2012 11:24

Forum po angielsku dotyczące wszelakiego zarabianie w internecie.
Od klikaczy po inwestorów, zbieraczy nagród i ludzi działających w forexie i hypiach
Płaci za:
- Nowy temat - $0.05

- Za post - $0.03

- Na dzień dobry za rejestracje mamy - $0.10

- Za każego refa mamy $0.15 ( musi napisać minimum 15 postów )

Minimum to 1$ płatne na PP, AP, Payze i Lr

http://smmdesk.com


http://smmdesk.com/member.php?action=register&referrer=5677 - Zapraszam


Dowód że płaci:


[Obrazek: forumyys.jpg]


RE: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - Szakallt - 25-12-2012 20:51

wypłaty instant? ;>


RE: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - bios - 25-12-2012 20:57

Dobrze to wygląda, ale tylko do jakiegoś czasu. Widać, że forum startuje, więc potrzebuje rozgłosu. Po jakimś czasie odpuszczą sobie gdyż będą mieli odpowiednią ilość ludzi/postów...


RE: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - Szakallt - 25-12-2012 21:05

(25-12-2012 20:57)bios napisał(a):  Dobrze to wygląda, ale tylko do jakiegoś czasu. Widać, że forum startuje, więc potrzebuje rozgłosu. Po jakimś czasie odpuszczą sobie gdyż będą mieli odpowiednią ilość ludzi/postów...

ale jesli mieliby instant to można skożystać póki płacą Wink


RE: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - bios - 25-12-2012 21:10

No właśnie, to samo miałem napisać, bo stawki nawet dobre Smile


RE: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - mysza5000 - 25-12-2012 21:13

zapisałam się z refaSmile


Odp: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - mmichal013 - 26-12-2012 08:51

Może to głupie ale jak tam sprawdzić ile zarobiliśmy $ i jak je wypłacić ? Jakoś tego nie mogę znaleść.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - enQi4213 - 26-12-2012 09:01

Admin napisał, że płacą tylko na LR i Payza Smile


RE: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - Yogii - 26-12-2012 11:35

wypłaty nie są instant

piszesz post na forum ze chcesz kase i tyle - admin wyplaca dwa razy dziennie kase


dzis w nocy została wprowadzona moderacja postow


i nie wiadomo gdzie sprawdzic ile ma sie kasy ale... wystarczy policzyc ile sie wpisało na forum


dzis wieczorem zlecam kase to i sie pochwale ile czekałem co i jak


RE: smmdesk.com - forum które placi za pisania postów - minimum 1$ - syrob - 27-12-2012 22:52

I co, płaci ?