Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek dochodowy - a zarobki w $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Podatek dochodowy - a zarobki w $ (/Temat-Podatek-dochodowy-a-zarobki-w-62459)



Podatek dochodowy - a zarobki w $ - Skipi - 25-12-2012 00:25

Jak mam rozliczać się na picie z zarobków na uploadzie które zarabiałem w $ ?

Dodam, że mam tylko na firecash historie wypłat ale tam jest w $ a niema w złotówkach.

Rozumiem, że rozliczać trzeba sie na PIT-37 do końca kwietnia ?
I w której rubryce wpisać zarobki.


RE: Podatek dochodowy - a zarobki w $ - bios - 25-12-2012 00:27

Poczytaj - http://zarabiam.com/Temat-Podatki-Jak-sie-rozliczyc-z-zarobkow-przez-internet-Jak-sie-rozliczyc-z-uploadu-38927


RE: Podatek dochodowy - a zarobki w $ - Skipi - 25-12-2012 00:31

Rozumiem, ale tam sie rozlicza tylko w walucie polskiej, a ja mam historie z dolarów tylko Big Grin
Chyba ze moglbym przeliczyc wszystko po kursie ok 3.30, o ile moge zawyzyc/zanizyc prawdziwy dochód ?


Edit : do dochodów przez internet chciałbym również na 1 picie wypełnic dochody zza granicy, który pit bedzie odpowiedni ?


RE: Podatek dochodowy - a zarobki w $ - surfer0700 - 25-12-2012 11:55

A pieniądze z FC gdzie przelewasz? na konto czy na PP?


RE: Podatek dochodowy - a zarobki w $ - Skipi - 25-12-2012 12:37

Na konto


RE: Podatek dochodowy - a zarobki w $ - dawidpg - 25-12-2012 19:46

Przeliczasz dolary po kursie NBP w tym dniu w którym wpłynęły Ci na konto w banku. Przykładowo wpływa Ci 27.12.12 350$, kurs wg. nbp to 3,02 więc 350*3,02= 1057zł <<<- Twoja wypłata

Nie wiem jak jest w zarabianiu online, tak jest w przypadku zarobków "offline" impreza


RE: Podatek dochodowy - a zarobki w $ - surfer0700 - 25-12-2012 20:29

(25-12-2012 12:37)Skipi napisał(a):  Na konto

Wcześniej napisałeś, że na PP więc się nie odzywałem bo nie wiedziałem Smile
Nie wiem jak w FC, ale w Zanoxie na rachunku mam napisane po jakim kursie dostałem pieniążki, także nie mam z tym problemu.
Skoro przelewasz pieniądze na konto, to w banku powinna być informacja po jakim kursie zostały przewalutowane pieniążki. I tym się sugerujesz przy rozliczaniu z US.


RE: Podatek dochodowy - a zarobki w $ - Skipi - 25-12-2012 20:54

Mialem zapisane te pliki z wyplatami ale zapomnialem wydrukowac i format dysku robilem a teraz tego niemam w historii Big Grin

Z tym jakos sobie poradze ale mam pytanie jaki pit wybrac.Chodzi o zarobki zza granicy + firecash i cashbuzz


RE: Podatek dochodowy - a zarobki w $ - surfer0700 - 26-12-2012 20:02

Rozliczałeś się już czy to pierwszy raz?
Nie pamiętam który to PIT, ale specjalnie dla Ciebie mogę poszukać i sprawdzić Smile