Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na reklamach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na reklamach (/Temat-Zarabianie-na-reklamach-62451)

Strony: 1 2


Zarabianie na reklamach - Pawel Szamotulski - 24-12-2012 19:56

Witam. Mam pytanie, a mianowicie jak najlepiej zarabiać na małej stronie? Chodzi mi głównie aby zarabiało się na odwiedzinach albo na na klikach w reklamę. Jeśli będzie to nie możliwe to czy można zarabiać tak jak na adf.ly tylko żeby nie musiało się klikać skip add. Najlepiej żeby zarabiało się za zwykłe kliki z innych komputerów.
Jeśli to w czymś pomoże to moja stronka ma adres kasawsieci.ugu.pl.

P.s. Nie wiem czy umieściłem temat w dobrym dziale.


RE: Zarabianie na reklamach - surfer0700 - 24-12-2012 20:09

Można zarabiać na reklamach adsense, adtaily, na programach partnerskich i w ogóle....
Jednak Twoja strona na darmowym serwerze z darmową domeną szału nie robi.
Pierwszym porządnym krokiem ku zarabianiu będzie zakup ciekawej domeny.


RE: Zarabianie na reklamach - Pawel Szamotulski - 24-12-2012 20:12

A czy istnieją jakieś programy partnerskie w których po iluś sekundach jest przekierowywanie z reklam na moją stronę tak jak w adf.ly tylko żeby nie trzeba było klikać skip add?


RE: Zarabianie na reklamach - surfer0700 - 24-12-2012 20:14

Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia. Jednakże zauważ iż aby zarabiać na adf.ly nie trzeba mieć swojej strony www. Smile


RE: Zarabianie na reklamach - Pawel Szamotulski - 24-12-2012 20:24

Wiem ale chodzi mi o to: http://pl.hitleap.com/by/maniakcar
Ja bym dał od razy dał linka do mojej stronki. Człowiek by obejrzał reklamę, a potem by wszedł na moją stronkę, a ja jeszcze bym zarobił.


RE: Zarabianie na reklamach - demi12125 - 24-12-2012 20:35

ja zarabiałem na adtaily i szczerze polecam Wink


RE: Zarabianie na reklamach - surfer0700 - 24-12-2012 21:31

(24-12-2012 20:24)Pawel Szamotulski napisał(a):  Wiem ale chodzi mi o to: http://pl.hitleap.com/by/maniakcar
Ja bym dał od razy dał linka do mojej stronki. Człowiek by obejrzał reklamę, a potem by wszedł na moją stronkę, a ja jeszcze bym zarobił.

Przecież ktoś kto wchodzi w link adf.ly nie wie tak naprawdę gdzie zostanie przekierowany.
Wymiana ruchu nie jest dozwolona w adf.ly i innych programach tego typu.


RE: Zarabianie na reklamach - raxos122 - 25-12-2012 00:32

z tego co się orientuje na hitleap jest dozwolony ruch z adfoc.us jak dobrze pamiętamTongue tylko niektórzy mówią że adfoc to scam, sam nie wiem.


RE: Zarabianie na reklamach - surfer0700 - 25-12-2012 11:23

Nikt normalny nie będzie płacił za sztucznie generowany ruch.
W tym wypadku SKIP jest zabezpieczeniem przed takimi działaniami.
Rozejrzyj się tutaj na forum, sam widziałem kilka osób które na Adf.ly zarabiają ciekawe pieniążki.
Może one Ci coś doradzą, może udzielą Ci kilku wskazówek.
Poza tym był już gdzieś temat dotyczący adf.ly, w którym były poruszane kwestie sposobów zarabiania w tym serwisie. Wystarczy użyć opcji SZUKAJ.


RE: Zarabianie na reklamach - Svirus - 25-12-2012 13:01

W przypadku Twoje strony Adsense odpada, tematyka jest niezgodna z regulaminem.