Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj (/Temat-Nowosc-Uvioo-Dziel-sie-i-zarabiaj-62449)

Strony: 1 2


RE: Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - DariuszSzeft - 24-12-2012 23:15

LOL..

jak w szkole xD
coś mnie ominelo w lekturze...

już zmieniam ..


RE: Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - AresxXx - 24-12-2012 23:45

Hahahahahahahahhahahahahahahaahahahahahahahhaahhahahaha,

tyle w temacie na temat tego scamu Big Grin

I kto to teraz poleca? Wcześniej byli milionerzy z BB teraz Jakiś facet z e-kasa. Dobre, dobre Big Grin
Nie wypłacą Ci nawet centa.

UZUPEŁNIAJĄC:

WHO THE FUCK IS ADAM M? Zresztą nie ważne, i tak nie wierzę w programy z poleceń.


RE: Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - bios - 24-12-2012 23:53

Nie ma co osądzać po pirwszym przejrzeniu. Jeżeli masz jakiś dowód, że to scam lub gdzieś po forach to pisze to rozumiem. Powinieneś je również przestawić Smile Jak nie masz nic do wniesienia to japa na kłódkę Lol


RE: Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - AresxXx - 25-12-2012 00:01

Drogi kolego biosie.

Siedziałem nad tym programem długi czas i mam dowody na to, że to shit i scam.

Pierwszym jest to, że jest polecony przez milionerów z BB a teraz przez jakiego gościa z e-kasy.

Drugie, czy widziałeś dowód wypłaty? Nie? Ja też nie.

Trzecie. Nie wypłacają, a do wypłaty miałem duża kwotę.

Czwarte. Podczas klikania i udostępniania filmów stawka jest zmniejszana stopniowo, aż do momentu aby zarabiać trzeba dopłacać.

Masz kontr dowody broniące program? Przedstaw je tutaj i tak je obalę.


RE: Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - DariuszSzeft - 25-12-2012 00:12

Pierwszy powod- co to za dowód?
Drugi- oke zgodze sie z tym
trzecie-dosc niewiarygodne, podales same slowa które malo znaczą..
czwarte- to nie dowod na scam, kazdy program na czyms zarabia, tu zachecaja ludzi

Dobra chlopaki dosc juz.. no.. jak padnie to padnie.. trudno, kto wezmie w tym udzial bedzie zalowal, kto nie ten nie... jesli to hyip to kto zdazy wyciagnac kase ten bedzie na +..

Zobaczymy co z tego będzie.

Milych swiąt i udanych dni do konca tego roku Smile


RE: Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - bios - 25-12-2012 00:16

Ja z Tobą nie prowadzę sporu tylko chciałem żebyś uargumentował swój post. Z tego co napisałeś w nim wynikało, że wygląda Ci to na scam i tyle.

Pozdro Smile


RE: Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - AresxXx - 25-12-2012 01:09

Pierwszy dowód.
Widziałeś tych milionerów z BB polecających ten program? Dziwnym też trafem każdy kto ten program reklamował miał to od multimilionera z BB. Teraz wskakujesz na forum Ty i masz go też jakiegoś super marketera.

Drugi dowód.
Brak dowodu = brak wiarygodności

Trzeci dowód.
Wiem, że to same słowa słowa, ale jeżeli operujesz kontem na tym portalu to sam możesz zweryfikować trafność tego argumentu.

Czwarty dowód.
Czy nagła promocja wygrania 10$ jeżeli wpłacisz 5$, która jeszcze dodatkowo wpada po pierwszym udostępnionym filmiku to jest zachęcenie? W mojej ocenie to podpada pod piramidę. Pominę już fakt, że promocję wpadają co minutę-dwie.

Patrzyłeś też dokładnie jak zbudowany jest system udostępniania filmów? Zwróć uwagę, że gdy z panelu portali wybierasz ikonkę danego, na który chcesz wrzucić filmik to po otwarciu nowego okna z portalem możesz go wyłączyć. Gotówka i tak zostanie naliczona. Wygląda to tak jakby nie potrafili zweryfikować czy dane wideo jest faktycznie udostępnione, a jeżeli nie potrafią tego zrobić tylko dają kasę na ślepo to jest to scam.


Nowość! Uvioo Dziel sie i zarabiaj - Admin - 25-12-2012 02:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.