Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal (/Temat-Mozliwosc-przelania-pieniedzy-na-konto-paypal-62446)

Strony: 1 2


Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - nadal - 24-12-2012 18:18

Czy jest taka możliwość, żeby przez tradycyjny przelew bankowy przelać pieniądze na PAY PAL? Druga sprawa, czy można zamienić kasę na pay palu np. zł na euro?


RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - marcel_kk - 24-12-2012 18:42

Jeżeli masz konto PayPal zweryfikowane, czyli powiązane
z kontem bankowym taka możliwość istnieje,
możesz wpłacać i wypłacać z Konta PP ( wypłaty na konto bankowe minimum 30 zł)
Co do wymiany walut, złotówek na euro bądz inna walute, możesz skorzystać z Konwertera walut.


RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - lolo12 - 24-12-2012 18:51

(24-12-2012 18:42)marcel_kk napisał(a):  Jeżeli masz konto PayPal zweryfikowane, czyli powiązane
z kontem bankowym taka możliwość istnieje,
możesz wpłacać i wypłacać z Konta PP ( wypłaty na konto bankowe minimum 30 zł)
Co do wymiany walut, złotówek na euro bądz inna walute, możesz skorzystać z Konwertera walut.


Pierwsze słysze o jakimś minimum, przelewałem 18 grudnia 28 zł do banku.
a jeszcze wczesniej 9 zł. Chyba ze to minimum jest od 19 grudnia?


RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - demi12125 - 24-12-2012 18:57

nie ma żadnego minimum


RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - nadal - 24-12-2012 19:47

Cholera, a jeśli nie mam konta związanego z kontem bankowym? Bo chciałbym założyć pay pala i kupić parę rzeczy, ale jeszcze rok do pełnoletności i nie mam tego konta bankowego. Bez tego się nie da przelać tych pieniędzy tradycyjnym przelew na pay pal?


RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - marcel_kk - 24-12-2012 19:57

Wporządku, widocznie coś się zmieniło od momentu kiedy zakładałem
tam konto, a było to przeszło 2 lata temu.


RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - Skipi - 24-12-2012 20:07

niema minimum 2 zl wyplacalem kiedys ;x


RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - nadal - 24-12-2012 20:18

Ponawiam pytanie:

Cytat:Cholera, a jeśli nie mam konta związanego z kontem bankowym? Bo chciałbym założyć pay pala i kupić parę rzeczy, ale jeszcze rok do pełnoletności i nie mam tego konta bankowego. Bez tego się nie da przelać tych pieniędzy tradycyjnym przelew na pay pal?



RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - yazir - 25-12-2012 11:25

Da się, masz w sumie 2 opcje.
1. Wpłacasz komuś kto ma konto w alior sync i on Ci robi wpłatę z konta
2. Idziesz na pocztę i wypełniasz blankiet. Koszt dodatkowy 2.5złXpokerface


RE: Możliwość przelania pieniędzy na konto paypal - nadal - 25-12-2012 11:38

(25-12-2012 11:25)yazir napisał(a):  Da się, masz w sumie 2 opcje.
1. Wpłacasz komuś kto ma konto w alior sync i on Ci robi wpłatę z konta
2. Idziesz na pocztę i wypełniasz blankiet. Koszt dodatkowy 2.5złXpokerface

Czyli bez problemu przeleje sobie te pieniądze nawet bez konta bankowego? Jak jeszcze będzie wyglądać wymiana waluty? Tam jest jakiś program, co automatycznie wymienia? Bo jeśli chce coś kupić za 5 euro to wystarczy, że wpłacę te 25, żeby było trochę więcej i mogę już wymieniać?