Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa (/Temat-Upload-Jak-Latwo-Zarobic-Kilka-Dolarow-Dziennie-Nie-Jest-To-Metoda-Ppa-62414)

Strony: 1 2 3


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - maselko1235 - 29-04-2014 13:59

@up
Daj mi spokój jego nick jest odpowiedzią na wszystko


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Murzynex - 03-05-2014 16:59

Odkopałem bo metoda wygląda ciekawie, ale przez ten czas mogło się coś zmieniać. A nicku się nie czepiaj, założyłem konto na szybko, chciałem tylko o coś zapytać. Ale podoba mi sie tutaj więc zostanę.


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Pink134lol - 12-12-2014 01:18

Przepraszam za ponowne odświeżenie kolejnego poradnika, ale większość ciekawych poradników nagle mają zastój w postach(w tych mniej ciekawych również Wink ) i nic nie jest nazbyt wyjaśnione, gdy na ostatnich stronach użytkownicy o coś pytają.

Metode tę można nazwać też PPD i poświęcając trochę czasu, robiąc baze plików i wrzucając to wszystko na zaledwie kilka warezów, można później wyciągać kilka zł na dzień ( a im więcej plików tym o wiele więcej pieniędzy) nic nie robiąc, a zaglądając od czasu do czasu, czy jakiś plik nie uległ awarii. Obecnie na samych filmach w zwykłej jakości + znikomej ilości najnowszych pojedyńczych odcinków seriali oraz grach na PC = coś koło 100 plików ogólnie, wpada mi 3-8 zł dziennie, więc przy x10 byłoby to 30-80zł dziennie - uznając to prawie za zarobek pasywny, gdyż nasza praca wtedy jest bardzo mała.

Więc fajny sposób na zarobek, jeśli chcemy sobie popracować, a później przez dłuższy czas zbierac plony za nic nie robienie. Tak przy okazji, jak ktoś szuka mentora to PW.


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - 4funsecond - 19-12-2014 17:55

[Obrazek: 9346987b875f.jpg]

Przy okazji bezsensowa reklama zapewne mentora takiego jak wielu - masz poradnik i siema.


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Pink134lol - 19-12-2014 18:03

Nie mam poradnika, poza tym do PPD nie ma poradników zbytnio, tak samo jak mentorów. Tutaj masz różnorodnośc plików, i nawet gdy wiesz, co pobierać i wrzucać - to jest to i tak za mało. Widze, że jest ci to obce, ale przynajmniej twój geniusz dostrzegł odkopanie tematu. Wink


[Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Hybrid1990 - 16-06-2021 16:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.