Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa (/Temat-Upload-Jak-Latwo-Zarobic-Kilka-Dolarow-Dziennie-Nie-Jest-To-Metoda-Ppa-62414)

Strony: 1 2 3


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - surfer0700 - 06-01-2013 13:30

W takim razie czekamy na Twoją opinię, bo autor tematu nagle przypomniał sobie że nic stamtąd nie wypłacał. Żałosne... beka


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - kubeq1300 - 06-01-2013 14:44

Dodałem 3 filmy jakie były w kategorii polecane na jednej ze stron (nie jestem na bierząco z premierami USA, bardziej polski rynek). Wszystkie strony wymagają akceptacji przez administratora podanych linków więc nie spodziewajcie się że po 5 minutach będą już pierwsze wyświetlenia. Oglądający bardziej aprobują linki z innych stron typu putlocker.com itd. Dla przykładu: 5 linków z videozed na jednej stronie miały 0 wyświetleń podczas gdy film wrzucony na putlocker ponad 3,500 ale został usunięty. Patrzę teraz na stronę putlocker.com może też u nich nie jest tak źle.
Ogólnie rejestracja przebiegła szybko bez większych problemów. Na 2 stronach nie zaakceptowało moich linków bo osiągnęli jakiś tam dzienny limit dodanych linków z videozed.
Linki dodaje się szybko, po dodaniu pierwszego filmu masz już ogarnięte gdzie, co i jak na jakiej stronie tak że spoko Smile Dziś jest niedziela więc zapewne moje linki nie zostaną szybko zaakceptowane i nie liczę na ogrom wyświetleń.
Jak się coś ruszy i zacznie nabijać kasę to dam znać.


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - surfer0700 - 06-01-2013 16:12

Dzięki za opisanie sytuacji. Repek leci. Jak linki zostaną zaakceptowane i zaczną zbierać wyświetlenia to daj Nam znać. Może rzeczywiście będzie warto się w to pobawić.


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - kubeq1300 - 06-01-2013 22:29

Oto pierwsze małe statystyki Smile

http://img23.otofotki.pl/obrazki/kb578_Plikivideozed.jpg

Jutro wrzucę ok. 10 filmów jeśli czas mi czas na to pozwoli i zobaczymy jak sprawa wygląda


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - miniek9090 - 07-01-2013 19:41

wow , prawie pół centa.. tak na serio , to ktoś pobiera te pliki?


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - kubeq1300 - 07-01-2013 20:03

Na prawdę chciałbym Ci pokazać moje statystyki z początków uploadu na filesonic i fileserve a następnie kolejne po kilku miesiącach Wink Oooj wierz mi, zdziwiłbyś się. Niestety to nie te czasy i nie ma co marzyć.

Przytoczyłem ten przykład aby pokazać że w uploadzie tak jest zazwyczaj że na początku nie ma kokosów a później wszystko się rozwija jeśli uploadujesz codziennie. Ja się w to pobawię i przy okazji posprawdzam te wszystkie serwisy obsługujące oglądanie online bo widzę że jest ich bardzo dużo i co inny to większe zainteresowanie.

Dla przykładu na jednym z serwisów plik został pobrany 10.000 - dziesięć tysięcy razy (Nie pomyliłem się i to niestety nie mój plik).
Dziś dodałem 10 filmów (razem mam 13) i zobaczymy po kilku dniach jak to będzie wyglądać. Teraz mam 6 razy więcej niż wczoraj, czyli 3 centy 2 Wink)))


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - mr. nobody - 14-01-2013 14:08

I jak tam postępy?


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - kubeq1300 - 21-01-2013 13:16

Może by coś było przy codziennym wrzucaniu po ok 10 filmów ale Ja nie mam na to czasu niestety. Ostatnio miałem 10 filmów dodane, kilka dni temu dodałem 26 w jeden dzień na wszystkie strony podane w poradniku. dziś 1 dolar...
Jeśli kogoś to cieszy to może wrzucać ale kokosów nie ma Smile


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Murzynex - 27-04-2014 19:48

I jak, dalej da się coś na tym ugrać?


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - milosz998 - 29-04-2014 12:52

Mistrz odkopu Big Grin