Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa (/Temat-Upload-Jak-Latwo-Zarobic-Kilka-Dolarow-Dziennie-Nie-Jest-To-Metoda-Ppa-62414)

Strony: 1 2 3


[Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - jaworekos - 23-12-2012 16:52

1. Nazwa poradnika : Videozed - jaworx

2. Przeznaczenie : Zarabianie przez stronę Videozed

3. Opis :

Poradnik pokazuje, jak w prosty sposób zacząć zarabiać na uploadzie filmów.
Jest tam metoda tzw. Remote upload, także można zacząć zarabiać bez żadnego wkładu własnego

4. Link do pobrania : http://www.mediafire.com/view/?qj39g7q4i1ey6mc



Jest to mój pierwszy poradnik, jeśli będziecie zadowoleni będzie ich więcej

Pozdro !


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - surfer0700 - 23-12-2012 17:03

Skoro poradnik nie jest Twój, nie rozumiem dlaczego piszesz:

(23-12-2012 16:52)jaworekos napisał(a):  Jest to mój pierwszy poradnik, jeśli będziecie zadowoleni będzie ich więcej

....


Korzystałeś z tych metod? Sprawdzałeś czy one działają? Zarobiłeś coś na tym? Czy po prostu znalazłeś to w sieci, przetłumaczyłeś i bez sprawdzania wrzuciłeś go tutaj?


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - jaworekos - 23-12-2012 17:45

Wczoraj wrzuciłem 2 filmy na 4 strony i jakże się zdziwiłem zauważając że moje poświęcenie 30 minut wczoraj (konta itd.) dało mi zarobek 0.21$

Także lekko można na tym zarobić Smile


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - surfer0700 - 23-12-2012 17:51

Wrzucisz tu screena ze swojego konta?


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Aroonia93 - 23-12-2012 20:12

może tak coś więcej na ten temat ?
jak z wypłatami ? co i ile wypłacają ? jakie minimum ? PP też ? Smile


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - jaworekos - 23-12-2012 23:23

PP minimum 10 $

[Obrazek: 72719032.png]


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - surfer0700 - 24-12-2012 13:14

A gdzie screen z Twoimi zaskakującymi zarobkami? Doczekamy się?


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - Ramako - 24-12-2012 18:21

Nie doczekamy się, bo nie było żadnych zarobków ;D


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - surfer0700 - 24-12-2012 19:14

Nie no przecież autor napisał:
(23-12-2012 17:45)jaworekos napisał(a):  Wczoraj wrzuciłem 2 filmy na 4 strony i jakże się zdziwiłem zauważając że moje poświęcenie 30 minut wczoraj (konta itd.) dało mi zarobek 0.21$

Także lekko można na tym zarobić Smile

W takim razie ja czekam na ten screen cudownego zarobku....


RE: [Upload] Jak Łatwo Zarobić Kilka Dolarów Dziennie - Nie Jest To Metoda Ppa - kubeq1300 - 06-01-2013 13:27

Pozwólcie że przetestuję na własnej skórze i zobaczymy jakie będą zarobki. Opiszę wszystko tutaj za kilka dni bo wszystkiego trzeba spróbować Smile