Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? (/Temat-Czy-ten-kurst-wystarczy-na-stworzenie-tego-bloga-62406)

Strony: 1 2


Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - fristayllo - 23-12-2012 13:38

Czy kursy z tej strony poniżej wystarczą na zrobienie strony, którą podam za chwilę? Będzie to blog oparty na Wordpressie.

http://www.kurshtml.edu.pl/html/zielony.html

Chodzi mi o taką stronę, tylko żeby było więcej wyborów (dodanie 1, czy dwóch) z tego paska, gdzie jest ten Kontakt, Partnerstwo itp.

http://playernotes.pl/

+

Dodawanie gier jak tutaj to zrobiono.

http://www.myrls.me/games/xbox-360/

Te kursy, które znalazłem to mi wystarczą, czy nie za bardzo?


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - bios - 23-12-2012 13:51

Nie. Playernotes jest oparty na wordpress'ie Wink


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - fristayllo - 23-12-2012 14:17

(23-12-2012 13:51)bios napisał(a):  Nie. Playernotes jest oparty na wordpress'ie Wink

Znalazłem właśnie jakiś poradnik dotyczący jak zainstalować na stronie wordpressa. Jednak za łatwe mi się to wydaje. Zgodnie z tym poradnikiem, gdy wykupie dostęp do tego hostingu dostaje wtedy dostęp do jego panelu. Wpisuje nazwę domeny itp. Później się wchodzi co C panelu i później od razu można zainstalować tego wordpressa.

Mam rozumieć, że ten playernotes jest tak zrobiony? Czyli nie zbyt dużo roboty? A co bym musiał zrobić, aby dodać do menu jeszcze parę wyborów. To też jest takie proste?


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - yazir - 23-12-2012 14:26

przez cpanel w 99% przypadków możesz zainstalować wp z gotowych biblitek. A później dorzucasz własne wtyczki / templatki tak by blog wyglądał jak chcesz


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - fristayllo - 23-12-2012 14:29

(23-12-2012 14:26)yazir napisał(a):  przez cpanel w 99% przypadków możesz zainstalować wp z gotowych biblitek. A później dorzucasz własne wtyczki / templatki tak by blog wyglądał jak chcesz

Czyli wbrew pozorom jest to łatwe? Gdzie te wtyczki i templatki mogę znaleźć? Na stronie wordpressa?


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - yazir - 23-12-2012 14:32

tak, w sumie przez cpanel to banał bo wybierasz lokalizację, nawzę bazy danych i pare pierdołek a reszta z automatu leci. Templatki i wtyczki przez wbudowaną w kokpit szukajkę możesz znaleźć.


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - fristayllo - 23-12-2012 15:24

Czyli dodawanie gier, jak napisałem w pierwszym poście nie będzie problemu? Można tam swoje logo wkleić? Jakie by miał wtedy wymiary?


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - surfer0700 - 23-12-2012 17:16

Nie będzie żadnego problemu z dodawaniem gier. Logo można wkleić swoje, jego wymiary są zależne od tego jaki szablon wybierzesz Smile


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - fristayllo - 23-12-2012 17:33

(23-12-2012 17:16)surfer0700 napisał(a):  Nie będzie żadnego problemu z dodawaniem gier. Logo można wkleić swoje, jego wymiary są zależne od tego jaki szablon wybierzesz Smile

Ok super, a jeszcze miałbym pytanie. Jest jakaś szansa kupienia serwera, który jest położony zagranicą? Chodzi mi o takie w miarę tani za miesiąc/rok. Bo nie chciałbym ryzykować (jeśli jest ogólnie co), bo jednak nie będę uploadować na tym blogu, ale wklejał linki znalezione w internecie, więc myślę, że trochę to nagina prawo.

Druga sprawa tyczy reklamowania tej strony mojej. Gdzieś tam wyczytałem, że reklamy są płatne, czy coś. Chociaż pewnie nie o to chodziło, bo szczerze wątpię, ale wolę wyjaśnić.

Jeszcze jedno pytanko, czy mam szanse na współpracę z google adsense? Czytałem tam gdzieś, że nie chętnie współpracują z takimi stronami.


RE: Czy ten kurst wystarczy na stworzenie tego bloga? - yazir - 23-12-2012 17:35

Adsense z warezami nie współpracuje.
A gdzie konkretnie chcesz hosting? Są specjalne które przyjmują "niebezpieczne" serwisy, ale są droższe niż standardowe