Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pinnacle Sports - wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Pinnacle Sports - wypłata (/Temat-Pinnacle-Sports-wyplata-62373)



Pinnacle Sports - wypłata - WazzaP - 22-12-2012 17:22

Cześć Wink

Wpłaciłem 10 zł na tego buka i jakoś dobrze mi idzie i chciałem wypłacić pieniążki, lecz tak pomyślałem, że na święta nikt mi nie wyśle, więc sobie łaziłem po ich stronie i natknąłem się na to: http://scr.hu/0t2f/4bgfa.

Do 18-tki brakuje mi ok. 8 miesięcy, i zrobiłem konto na tatę. Ze skanem dowodu raczej by nie było problemu, lecz mam właśnie problem z tym czy oni mi wypłacą jeżeli wpłaciłem z mojego konta i wypłacę także na moje konto podając wszystkie dane taty. Przejdzie to? Aż tak to szczegółowo wszystko sprawdzają?


RE: Pinnacle Sports - wypłata - Erol - 22-12-2012 17:36

Możesz wypłacić na jakie konto chcesz.


RE: Pinnacle Sports - wypłata - WazzaP - 22-12-2012 17:39

(22-12-2012 17:36)Erol napisał(a):  Możesz wypłacić na jakie konto chcesz.

Sprawdzałeś? W ich FAQ pisze co innego Tongue


RE: Pinnacle Sports - wypłata - yazir - 22-12-2012 17:41

Erol potrafisz czytać? Wątpię.
Jasno jest napisane, że wpłaty i wypłaty tylko na konto osoby na którą jest zarejestrowane konto.

Wazapp możliwe że niestety zablokują Ci pieniądze. Akurat firmy bukmacherskie przy wypłatach często dokładnie sprawdzają wszystko.
Wpłacić do nich to lajt, ale żeby wypłacić musi się wszystko zgadzać


RE: Pinnacle Sports - wypłata - Erol - 22-12-2012 17:54

To lipa pozostaje ci mieć nadzieję że nie sprawdzą ci danych przy przelewie na konto.


RE: Pinnacle Sports - wypłata - _Brutus - 25-12-2012 00:47

No wg regulaminu będziesz miał problem, ale czy faktycznie tak będzie, to nie jestem taki pewien. Mając numer konta bankowego nie ma możliwości sprawdzenia kto jest jego właścicielem. Tak samo jak banki nie sprawdzają kto jest odbiorcą przelewu. Numer konta jest najważniejszy i czy wpiszesz Krzysztof Kowalski, czy Adam Mickiewicz, czy Zarabiam Sobie, to i tak przelew dojdzie, niezależnie od tego czyj jest rachunek bankowy. Więc moim zdaniem wystarczy podczas wypłaty podać dane ojca a wypłata na 99% przejdzie bez problemu.


RE: Pinnacle Sports - wypłata - WazzaP - 26-12-2012 17:13

(25-12-2012 00:47)_Brutus napisał(a):  No wg regulaminu będziesz miał problem, ale czy faktycznie tak będzie, to nie jestem taki pewien. Mając numer konta bankowego nie ma możliwości sprawdzenia kto jest jego właścicielem. Tak samo jak banki nie sprawdzają kto jest odbiorcą przelewu. Numer konta jest najważniejszy i czy wpiszesz Krzysztof Kowalski, czy Adam Mickiewicz, czy Zarabiam Sobie, to i tak przelew dojdzie, niezależnie od tego czyj jest rachunek bankowy. Więc moim zdaniem wystarczy podczas wypłaty podać dane ojca a wypłata na 99% przejdzie bez problemu.

Po namyśle, też mi się wydaje, że bukmacher nie jest w stanie sprawdzić do kogo należy ten nr konta bankowego.


600 postów HuhHuh


RE: Pinnacle Sports - wypłata - yazir - 26-12-2012 17:18

WazzaP tylko że w bukach możesz wypłacić tylko na ten rachunek z którego wpłaciłeś. To zabezpieczenie przed praniem pieniędzy


RE: Pinnacle Sports - wypłata - WazzaP - 26-12-2012 17:23

(26-12-2012 17:18)yazir napisał(a):  WazzaP tylko że w bukach możesz wypłacić tylko na ten rachunek z którego wpłaciłeś. To zabezpieczenie przed praniem pieniędzy

A gdybym wpłacił, np. po przez zwykły tradycyjny przelew w banku lub po przez pocztę polską? Tongue


RE: Pinnacle Sports - wypłata - Jeppers - 27-12-2012 17:28

To jest tak, wpłacisz pieniążki przez konto bankowe, nie wypłacisz go np. na moneybookers, musisz wypłacić na to konto, z którego wpłacałeś. Odblokowanie innej opcji wypłaty następuje dopiero po wpłaceniu tą metodą pieniędzy. Będą chcieli żebyś zweryfikował konto, jeżeli nie masz 18 lat, będziesz miał problem z wypłatą w pinnaclu