Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zasilacz Corsair VX450 Bardzo mocny!!! Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zasilacz Corsair VX450 Bardzo mocny!!! Allegro (/Temat-Zasilacz-Corsair-VX450-Bardzo-mocny-Allegro-62360)



Zasilacz Corsair VX450 Bardzo mocny!!! Allegro - motomoto - 22-12-2012 13:05

Witam.
Mam do sprzedania bardzo mocny zasilacz CORSAIR VX450W.
Zasilacz jest niesamowicie cichy, spokojnie sobie poradzi z mocnymi podzespołami. Swego czasu nie było na niego mocnych, jeszcze rok temu był najlepszy w swojej klasie.
Zasilacz kupiłem 2 lata temu i jest objęty 5-letnią gwarancją lecz zgubiłem gdzies paragon.

Aukcja na Allegro:
Allegro


RE: Zasilacz Corsair VX450 Bardzo mocny!!! Allegro - masterex2 - 22-12-2012 18:06

To co z gwarancji skoro paragonu nie masz?...


RE: Zasilacz Corsair VX450 Bardzo mocny!!! Allegro - motomoto - 22-12-2012 19:40

Hmm czyli nie mozna napisac ze jest na rzekomej gwarancji? 5 lat swiadczy o tym ze to jest solidny produkt.

ps.
A tak poza tym temat do zamknięcia, bo zasilacz sprzedany...


RE: Zasilacz Corsair VX450 Bardzo mocny!!! Allegro - bios - 22-12-2012 20:05

Jeszcze jedno. Zasilacz nie jest mocny tylko dobry, to jest różnica ;P


Zasilacz Corsair VX450 Bardzo mocny!!! Allegro - surfer0700 - 26-06-2013 18:07

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.