Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta dźwiękowa - co i jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Karta dźwiękowa - co i jak? (/Temat-Karta-dzwiekowa-co-i-jak-62352)



Karta dźwiękowa - co i jak? - Leśniczy - 22-12-2012 10:53

Cześć. Po namyśle stwierdziłem, że potrzebuję normalnej dźwiękówki 5.1 z prawdziwego zdarzenia, bo to zintegrowane coś mnie irytuje.

1: Będzie to najprawdopodobniej produkt firmy Creative. Nie chcę niczego specjalnego, chyba kupię używkę. Ma to być coś za parę groszy. Tutaj wychodzi brak mojej wiedzy na temat. Widzę różne typu tych Soundblasterów: Audigy, X-Fi, Live...
Ktoś jest mi w stanie powiedzieć czym się różnią albo chociaż która gdzie stoi w hierarchii kart dźwiękowych Creative?

2: Z przodu kompa mam panel z magicznymi wejściami, przy których piktogramy głoszą: USB, USB, słuchawki, mikrofon. Panel przestał działać bo gniazda trochę się rozwaliły z mojej winy, ale nigdy nie działał poprawnie na zintegrowanej karcie, bo mikrofon na nim nigdy nie pracował, z tyłu z resztą też.
Jak do karty kupię nowy panel to podpinam go pod kartę czy pod płytę główną?


RE: Karta dźwiękowa - co i jak? - crovean - 27-12-2012 14:00

Steelseries siberia sound card! Bardzo dobra w cenie około 100zł


RE: Karta dźwiękowa - co i jak? - Lontek - 28-12-2012 11:21

Na komputerowych forach polecają Asus Xonar ( najbardziej wersję DX) także możesz obczaić Smile