Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec Świata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Koniec Świata (/Temat-Koniec-Swiata-62316)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Koniec Świata - GrzybekPL - 21-12-2012 12:05

Witam. Jak samopoczucie
po kolejnym niewypale z gatunku ,,Koniec Świata"?
Smile


RE: Koniec Świata - duzypawel - 21-12-2012 12:07

u mnie w pracy przez chwilę nie działał internet. wszyscy pomyśleliśmy sobie: oho - zaczyna się :]


RE: Koniec Świata - GrzybekPL - 21-12-2012 12:10

No tak. Katastrofa zacznie się od wyłączenia internetu w pracy Wink Tez tak myślałem.


RE: Koniec Świata - demi12125 - 21-12-2012 12:12

kiedy kolejny koniec świata ? ;>


RE: Koniec Świata - xJAmaTOx - 21-12-2012 12:15

Te Końce Świata to ja Restocki na GiftOnline Jerk


RE: Koniec Świata - GrzybekPL - 21-12-2012 12:18

Znalazłem coś takiego:


A może rację miał Isaac Newton? Według tego genialnego angielskiego fizyka, matematyka i astronoma, która tak jak Harold Camping studiował Biblię, koniec świata nastąpi w 2060 roku. Może jego wyliczenia, ostatecznie był ekspertem w dziedzinie matematyki, są dokładniejsze?

Jeśli jednak i on się pomylił zawsze pozostaje nam jeszcze nasz polski astronom, Jan Latosz, który - na podstawie przepowiedni z księgi z 1594 roku - wraz zespołem astrologów, matematyków i filozofów obliczył, że koniec świata nastąpi w 3036 roku.

Gdy i ten rok minie spokojnie, to do następnego końca świata pozostanie nam zaledwie kilka lat. Według przypuszczeń astronomów w 3044 roku z Ziemią zderzyć może się kometa Swift-Tuttle.

A może rację miała Baba Vanga, bułgarska jasnowidz, która stwierdziła, że w 5079 roku "ludzkość przekroczy granicę wszechświata"?

Jeśli i tak się nie stanie, to za ok. 5 mld lat - jak twierdzą naukowcy - Słońce zacznie przeobrażać się w czerwonego olbrzyma. Wchłonie Merkurego, a Ziemię i Wenus tak rozgrzeje, że będą jedynie formacjami płynnej skały.

Gdybyśmy jednak ludzkość i to w jakiś sposób przeżyła, to za jakieś seksdecyliar­dów lat będziemy musieli poszukać nie tylko innej Ziemi, ale i innego wszechświata. Bo nasz przestanie istnieć.


RE: Koniec Świata - GrzybekPL - 21-12-2012 12:18

Restocki zazwyczaj są krótkie. Ale ten koniec Świata w 2012 r nie trwał nawet chwili Wink

Przepraszam za double posta


RE: Koniec Świata - XEustachyX - 21-12-2012 12:24

Eee nie napalajcie się tak dzień się jeszcze nie skończyłBig Grin


RE: Koniec Świata - GrzybekPL - 21-12-2012 12:27

Czyli jeszcze macie nadzieję, że będzie BUUM? Wink
Nigdy w to nie wierzyłem ale poczekam jeszcze te kilkanaście godzin .


RE: Koniec Świata - SilverNight - 21-12-2012 12:28

Jeszcze nic nie dupło to dobry znak Big Grin

Tych konców bedzie jeszcze zapewne wiele Big Grin prędzej 3 wojna światowa nas zastanie niż koniec Big Grin