Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10 poleconych na start 20dollars2surf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 10 poleconych na start 20dollars2surf (/Temat-10-poleconych-na-start-20dollars2surf-62289)



10 poleconych na start 20dollars2surf - makingmoney - 20-12-2012 16:18

edit


RE: 10 poleconych na start 20dollars2surf - tomazzi - 20-12-2012 16:24

tak próbuj bo reklamując i szukając poleconych do tego scamu nie będziesz miał dalej za co pić, a koledzy będą mieli no chyba, że kupisz piwo za wirtualne $ które w scamie na monitorze będziesz widział
miejsce z pseudo reklamą na tym forum to kosz


RE: 10 poleconych na start 20dollars2surf - makingmoney - 20-12-2012 16:31

Scamu? Są tysiące ludzi, którzy regularnie dostają pieniądze na Paypal. Znam takich osobiście.
A ci co płaczą, że stronka nie wypłaca nie wiedzą chyba, że kiedy po zleceniu wypłaty nie korzysta się z banera/ze stronki, to raczej można o niej zapomnieć.
Innymi słowy jeśli masz ich w d**** to oni Ciebie też mają, razem z Twoją wypłatą Wink

Zraziłeś się tym surfbarem, bo nie otrzymałeś swoich 2$ po 4 miesiącach klikania? Wink
Na wszystko jest sposób, wszystko się da, trzeba tylko wiedzieć jak a nie po pierwszej nieudanej próbie płakać. Reklamuję tu sposób dzięki któremu zarobią wszyscy, nie tylko ja. Co w tym złego? Twój komentarz nie wnosi nic do dyskusji. Jeśli chcesz wyrażać opinię na temat autentyczności zarobków na tej stronie, załóż nowy temat albo wyszukaj już istniejący, ale nie spamuj mojego Wink


RE: 10 poleconych na start 20dollars2surf - makingmoney - 20-12-2012 16:44

Nie dałem Ci powodu, żeby nazywał mnie dzieciakiem. Widać nie dorosłeś jeszcze do dyskusji na poziomie, albo myślisz, że jakieś 3 literki VIP obok nick'u czynią Cię lepszym od innych Wink
Tak, słyszałem kiedyś legendę o 1000$, które nigdy nie zostały wypłacone, stara jak świat.

Patrząc na inne tematy w tym dziale, mój bardzo się nie różni. Jak ciągle masz z tym problem to zgłoś mój wątek, może admin to rozpatrzy na swój sposób. Pozdrawiam Cię i żegnam Smile