Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka (/Temat-DotPay-pl-Problemy-z-wyplatami-Skargi-na-wykopie-Skasowanie-facebooka-62281)

Strony: 1 2 3


DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Killer - 20-12-2012 12:41

Dotpay.pl - czyli problemy z wypłatami, brak wypłat i utrata fanpaga....

Wszystko zaczęło się od skargi na Wykopie i tematu "jak grać w dotpay" :
http://www.wykop.pl/link/914965/jak-grac-w-dotpay/

Jeden z bywalców wykopu umieścił opis swoich problemów z dotpayem który obsługiwał jego płatności internetowe. Użytkownik dotpaya twierdził że nie otrzymał od nich należnych pieniędzy, które były wpłacone przez jego klientów. Zarzuty dotyczyły również braku wsparcia ze strony BOKu zarówno telefonicznego jak i mailowego.

Za tym wpisem podążyło setki innych internautów zawiedzionych ich usługami, na fanpage dotpay spadła lawina negatywnych opinii. Nie radząc sobie z lawiną negatywnych komentarzy, firma zaczęła je usuwać. Gdy i to nie pomogło... skasowali swoją stronę na facebooku.

[attachment=1253]
Pojawił się też komentarz administracji głoszący, że za negatywnymi opiniami na temat DotPay stoi konkurencja facepalm


Dotpay stworzyło nowy fanpage licząc że fani tego nie zauważą?
Nowy fanpage także został zrównany z ziemią - przez co na chwilę obecną dotpay nie posiada swojego fanpaga w ogóle. Jednocześnie firma wydała oświadczenie, w którym odnosząc się do zarzutów, zapewnia o swojej wypłacalności, podkreślając że większość narzekających internautów nigdy nie korzystała z jej usług.

Ile w tym prawdy? Sami oceńcie.


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - tomazzi - 20-12-2012 12:49

mam kolegę który dzięki usługom tej firmy zbankrutował
przez pierwsze 3 miesiące wypłaty były w terminie, baaa nawet do 48 h w tygodniu od wysłania im faktury
po 3 miesiącach zaczęły się poślizgi, wziął jeden kredyt by nie stracić płynności, potem 2 i tak dalej i w końcu stracił płynność finansową, długi przerosły wpływy - ma komornika na głowie który co najmniej 2-3 razy w tygodniu zagląda co by tu z domu zlicytować, zajęte konta

na tą chwilę sprawa toczy się w sądzie w sprawie odzyskania należnych mu pieniędzy, co najlepsze w firmie dotpay są 3 firmy także firma w firmie i jeszcze jedna gdzie jeden oddział przekazuje drugiemu pieniądze
w jego przypadku wszelkie formy uzyskana wypłat kończyły się tłumaczeniem na infolini iż sami czekają na pieniądze od operatorów i banków


także dla mnie negatywne komentarze na ich temat nie są nagonką konkurencji tylko samą szczerą prawdą


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - surfer0700 - 20-12-2012 21:28

Dzięki Bogu, nie korzystałem długo z ich usług...
Od samego początku miałem problemy z BOK'iem, czego efektem końcowym była rezygnacja z ich usług.
Chcąc nie chcąc z tematem dotpay'a i tak się spotykam z powodu wielu negatywnych opinii w sieci.
Non stop ktoś narzeka, non stop kogoś oszukują, non stop ktoś zastanawia się czy to prawda.
Komu wierzyć?
Więcej "głosów" przemawia za niezadowolonymi użytkownikami, bo nie wierzę że konkurencja przekupuje ludzi żeby ich zniszczyć.
Dla mnie zrzucanie winy na konkurencję jest po prostu śmieszne. Skoro się zawaliło, trzeba się do tego przyznać.
Szczerze Ci napiszę, że o tych ich FanPage to nie miałem zielonego pojęcia. Dopiero po przeczytaniu Twojego wpisu uświadomiłem sobie jakie ta firma urządza sobie żarty...
W związku że ja nie jestem zadowolony z ich "krótkiej" usługi, nie polecam nikomu.


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Admin - 21-12-2012 10:20

Dziś się doprosiłem.
Najwcześniej zlecić wypłatę w dotpay można 7 dnia każdego miesiąca za miesiąć poprzedzający (czyli 7 grudnia za listopad), tak więc zawsze wystawiam fakturę w najszybszym możliwym terminie, na jej zrealizowanie mają maksyamlnie 7 dni roboczych, co jest zapisane w umowie, którą wspólnie podpisaliśmy.


Dziś mamy 21 Grudnia i dopiero dziś doczekałem się zleconej wypłaty(i pewnie gdybym nie truł im codziennie, dzwoniąć non-stop na bok to dalej bym czekał), przyznam że nie jest to normalne... szczególnie że konkurencyjne firmy wypłacają środki w ciągu 3-4 dni. Bardzo poważnie zastanawiam się nad migracją do Cashbilla.

Jednak jedyne co się chwali w dotpayu to panel zarządzania, jest po prostu boski i nie równa się z konkurencyjnymi.
Testy można przeprowadzać w każdej chwili, wszystko intuicyjnie i prosto się konfiguruje.
Jeśli chodzi o techniczne możliwości dotpay pozostawia konkurencje w tyle, jednak jeśli ktoś nie lubi się denerwować i prosić jak pies każdego miesiąca o wypłatę to radzę się zastanowić. Kobiety w BOKu są stosunkowo miłe, jednak nigdy nie udzielą satysfakcjonującej odpowiedzi, a gdy już nie mają pomysłów to łączą z działem księgowości/płatności gdzie jest czarna dziura i nikt nie odbiera...


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - takisobie - 27-12-2012 17:23

(21-12-2012 10:20)Admin napisał(a):  Dziś się doprosiłem.
Najwcześniej zlecić wypłatę w dotpay można 7 dnia każdego miesiąca za miesiąć poprzedzający (czyli 7 grudnia za listopad), tak więc zawsze wystawiam fakturę w najszybszym możliwym terminie, na jej zrealizowanie mają maksyamlnie 7 dni roboczych, co jest zapisane w umowie, którą wspólnie podpisaliśmy.


Dziś mamy 21 Grudnia i dopiero dziś doczekałem się zleconej wypłaty(i pewnie gdybym nie truł im codziennie, dzwoniąć non-stop na bok to dalej bym czekał), przyznam że nie jest to normalne... szczególnie że konkurencyjne firmy wypłacają środki w ciągu 3-4 dni. Bardzo poważnie zastanawiam się nad migracją do Cashbilla.

Jednak jedyne co się chwali w dotpayu to panel zarządzania, jest po prostu boski i nie równa się z konkurencyjnymi.
Testy można przeprowadzać w każdej chwili, wszystko intuicyjnie i prosto się konfiguruje.
Jeśli chodzi o techniczne możliwości dotpay pozostawia konkurencje w tyle, jednak jeśli ktoś nie lubi się denerwować i prosić jak pies każdego miesiąca o wypłatę to radzę się zastanowić. Kobiety w BOKu są stosunkowo miłe, jednak nigdy nie udzielą satysfakcjonującej odpowiedzi, a gdy już nie mają pomysłów to łączą z działem księgowości/płatności gdzie jest czarna dziura i nikt nie odbiera...

I tak masz dobrze, bo ja do dnia dzisiejszego nie mam wypłaty i trafiłem na ten wątek bo gdzieś trzeba się wyżalić skoro bok olewa sprawę. Nic to tylko mogę potwierdzić, to co piszą inni na temat dotpay. Nie są to żadne wypisy konkurencji. Jeżeli zależy Ci na terminowości wypłat to nie w dotpay ...


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - ssvoice - 07-01-2013 13:54

Jak dla mnie rewelacja !
Zleciłem wypłate w sobote wieczorem - dzisiaj wracam ze szkoły i pieniążki już są na koncie !
Mam nadzieje że tak będzie zawsze, pozdrowienia dla dooooootpaaaaaay ! Smile


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - tomazzi - 07-01-2013 14:01

(07-01-2013 13:54)ssvoice napisał(a):  Jak dla mnie rewelacja !
Zleciłem wypłate w sobote wieczorem - dzisiaj wracam ze szkoły i pieniążki już są na koncie !
Mam nadzieje że tak będzie zawsze, pozdrowienia dla dooooootpaaaaaay ! Smile

standardowe ich zagranie
2-3 miesiące pieniądze będą bardzo szybko w terminie, po tym czasie zacznie się czekanie i dopraszanie o swoje pieniądze które może zobaczysz a może nie zobaczysz - na dwoje babka wróżyła w tej kwestii


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - twisted123 - 09-01-2013 18:16

No ja już czekam ponad ten czas, który jest w umowie. Jeżeli nie otrzymam wypłaty w następnym tygodniu to zwrócę się do odpowiednich służb bo chyba nikt jeszcze tego nie zrobił.


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Arkadiusz z AB - 09-03-2013 20:12

Mi miesiącami trzymali kasę, znajomemu trzymali 3mce ponad 15 tys zl.

Zobaczcie ile ludzi się skarży, ile czeka na kasę, juz nawet jacys prawnicy szukają tam poszkodowanych... słowem jedna wielka popelina, omijajcie z daleka.

https://www.facebook.com/DotPay.oszukuje


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - takisobie - 23-05-2013 14:23

Dotpay najwidoczniej ma jakieś problemy z płynnością bo jak można tłumaczyć fakt, że regularnie przez ostatnie pół roku za każdy miesiąc opóźniają się z wypłacaniem środków z smsy o 3-4 tygodnie (przez poprzednie lata tak nie było).

Dochodzi do śmiesznych sytuacji, że od cashbill, z którego teraz korzystam (polecam) dostałem np. wypłatę za kwiecień w ciągu 7 dni a od dotpay nadal nie mam wpłaty za marzec ... tak marzec nie kwiecień .... to jest śmiech na sali. Oczywiście bok jedynie przekazuje sprawę dalej i nie ma żadnej kompetentnej osoby w tej firmie, z którą można by się skontaktować i uzyskać termin wypłaty i czemu jest opóźnienie.