Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosze o wycene sporo domen (zarobkowe, groupon itp.) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosze o wycene sporo domen (zarobkowe, groupon itp.) (/Temat-Prosze-o-wycene-sporo-domen-zarobkowe-groupon-itp-62264)



Prosze o wycene sporo domen (zarobkowe, groupon itp.) - tonyb10 - 19-12-2012 16:04

PROSZE O JAKĄŚ WYCENE NIE WIEM ILE TO WARTE, KTOŚ CHĘTNY KUPNA ??
Mam na sprzedaż domeny, każdy znajdzie coś dla siebie, zarobkowe, komercyjne sporo tego i to nie są wszystkie

Zarabiamnabb.pl

bydgoska-imprezownia.pl

chcezainwestować.pl

tutaj masz strony coś ala na założenie coś w stylu - gruper, groupon itp., bardzo dobra nazwa itp. do tego jeszcze domeny miastowe, niestety ja nie mam czasu, lecz myśle że zarobek z tego byłby nie mały

- taniobogrupowo.pl

taniobogrupowo.com.pl

taniobogrupowo.bialystok.pl

taniobogrupowo.katowice.pl

taniobogrupowo.kolobrzeg.pl

taniobogrupowo.malbork.pl

taniobogrupowo.szczecin.pl

taniobogrupowo.warszawa.pl

taniobogrupowo.wroclaw.pl

i to chyba wszystkie plus jeszcze chyba mam na województwa, i inne odnośniki nie wiem ile to warte lecz możemy sie dogadać gg- 10497150 tel- 889 124 027


RE: Prosze o wycene sporo domen (zarobkowe, groupon itp.) - _Brutus - 23-12-2012 19:55

Te domeny nie są nic warte.


RE: Prosze o wycene sporo domen (zarobkowe, groupon itp.) - demi12125 - 23-12-2012 20:26

warte kilk złotych...


RE: Prosze o wycene sporo domen (zarobkowe, groupon itp.) - tonyb10 - 23-12-2012 23:58

Nic to przesada, według firm pozycjonujących są warte ponad 10 tysięcy zł , chodzi tu głównie o strony "tanio bo grupowo" ładna nazwa, spore zarobki itp.


RE: Prosze o wycene sporo domen (zarobkowe, groupon itp.) - Admin - 24-12-2012 00:05

jakich firm? to cie ostro w ciula ładują, albo tacy z nich pozycjonerzy jak ze mnie kucharz.
żadna z domen nie jest interesująca, brak cennych słów kluczowych a nawet jak już jakieś są to polskie litery dochodzą co i tak przekreśla domene.

tanio bo grupowo - dobra fraza? ładna nazwa? dobre sobie, nie wiem czy jesteś tego świadom, ale ta fraza ma ona około 0-10 wyszukań w google/miesięcznie


Prosze o wycene sporo domen (zarobkowe, groupon itp.) - Majka - 06-02-2016 10:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.