Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) (/Temat-Zarabianie-na-aukcjach-centowych-PlastPL-i-Fishburger-rozdaja-dolary-62263)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - kruszq - 10-02-2013 21:40

Również się zgłaszam Big Grin


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - mergal - 12-02-2013 16:33

ja takze sie zglaszam


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - startchips - 12-02-2013 22:54

Wiadomo kiedy będzie reflink ?


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - PlastPL - 12-02-2013 23:21

Z racji tego, że osoba, która dostała reflink na prive nie zarejstrowala sie mam do rozdania 25$ dla pierwszej osoby, która wyrazi chęć ich otrzymania.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - kubeq24 - 12-02-2013 23:25

zgłaszam się


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - startchips - 13-02-2013 07:26

Ja miałem chęć, tylko, że nie widziałem reflink i chciałem się po prostu zapytać kiedy będzie, a jak widać kolega wyżej wepchnął się :/


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - PlastPL - 13-02-2013 09:46

(13-02-2013 07:26)startchips napisał(a):  Ja miałem chęć, tylko, że nie widziałem reflink i chciałem się po prostu zapytać kiedy będzie, a jak widać kolega wyżej wepchnął się :/

Nie martw się nie długo będą znowu. Po prostu takie zaklepywanie kolejki jak widać nie ma sensu, bo czesto takie osoby, które dostaja reflink na priv po jakims czasie nie rejestruja sie.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - fishburger - 13-02-2013 10:25

Mam 30$ do rozdania pierwszej osobie na PW. Czekam.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - dareo0045 - 13-02-2013 15:39

zatejestrowałem się podając sponsor PlastPL,ale mam całyczas 0 na koncie.Co zrobić??


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - startchips - 13-02-2013 15:43

@2UP
Zgłosiłem się na PW, jeśli już nie aktualne to proszę PlastPL o podanie reflink jak będziesz już posiadał Wink Oczywiście napiszę tutaj na forum czy dostałem link od fishburger czy nie.

@UP
Z tego co wiadomo powinieneś z jego linku zrobić konto.