Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) (/Temat-Zarabianie-na-aukcjach-centowych-PlastPL-i-Fishburger-rozdaja-dolary-62263)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - CHWILOWO BRAK DOLARÓW - fishburger - 02-01-2013 13:19

Potwierdzam słowa Plasta, ze można wygrać aukcje mając niewielką ilość Lifestyle Dolarów, naturalnie trzeba mieć przy tym trochę szczęścia, ale to chyba oczywiste w tego rodzaju "zabawach". Dodam jeszcze, że dolary będą "do wzięcia" coraz częściej i będzie ich coraz więcej, wystarczy śledzić ten wątek.

Zwracam również uwagę, że obaj Panowie (Syrob i PlastPL) są zgodni w kwestii tego, że warto brać udział w takich aukcjach bo mamy szanse wygrać całkiem fajne przedmioty tym bardziej, że nic to nie kosztuje, a dodatkowo gwarantuje fajną zabawę nawet kiedy nic nie uda nam się wygrać.

I na koniec 2 zdania odnośnie strategii licytowania... Jest ich bardzo wiele w zależności od ilości posiadanych dolarów / bidów oraz ilości konkurentów w danej aukcji. Jeśli mamy stosunkowo niewiele tych $ czyli ok 10-50 to zanim zaczniemy licytować interesujący nas przedmiot, polecam najpierw wylicytować paczkę zawierającą większą ilość bidów (50-200), a dopiero jak będziemy mieli ich wiecej to dopiero próbować licytować przedmioty.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - CHWILOWO BRAK DOLARÓW - aero2 - 02-01-2013 13:36

Te darmowe dolary są dostępne? Jeśli tak proszę o link.

Jak kupujecie te bidy, to co wpisujecie w coupon code?

Co do aukcji z darmowymi bidami jest ich pełno.
http://www.allpennyauctions.com/free-penny-auction-bids/


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY - PlastPL - 07-01-2013 19:04

NOWE DOLARY!!! Reflink w pierwszym poście.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY - Matheo249 - 07-01-2013 19:23

Zarejestrowany, gdzie tu pisze ile mam tych dolarów?


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY - PlastPL - 07-01-2013 21:50

Na samym środku wielkimi czerwonymi literami po zalogowaniu.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY - Matheo249 - 07-01-2013 22:19

To nie mam nic :/ Można tu konto usunąć?


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY - PlastPL - 07-01-2013 22:25

BRAK DOLARÓW


(07-01-2013 22:19)Matheo249 napisał(a):  To nie mam nic :/ Można tu konto usunąć?

Umieściłem informację w pierwszym poście o tym, że przed zarejstrowaniem widzimy dokłądnie kwotę darmowych dolarów jaką otrzymamy. Polecam kontakt z supportem, bo teraz nie wiele można zrobić.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - CHWILOWO BRAK DOLARÓW - kubeq24 - 07-01-2013 22:46

nie ma reflinku w 1 poście popraw


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY DLA DWÓCH OSÓB - PlastPL - 11-01-2013 14:13

Dolary Smile


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY DLA DWÓCH OSÓB - ciekma - 11-01-2013 14:32

Poszło z refa Smile
tylko 10$ nigdy nie miałem szczęściaBig Grin