Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) (/Temat-Zarabianie-na-aukcjach-centowych-PlastPL-i-Fishburger-rozdaja-dolary-62263)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - CHWILOWO BRAK DOLARÓW - bios - 28-12-2012 22:24

I ja także.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - CHWILOWO BRAK DOLARÓW - dan122 - 28-12-2012 23:26

Kiedy będzie jakaś "dostawa" tych dolarów? Wink


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - CHWILOWO BRAK DOLARÓW - PlastPL - 29-12-2012 07:33

Mysle ze co najmniej raz w tygodniu beda. Prawdopodobnie dzisiaj przed poludniem bedzie link Smile


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - CHWILOWO BRAK DOLARÓW - Matheo249 - 29-12-2012 08:15

Hmm może i ja skorzystam? Big Grin 10 czy 40 dolarów będzie? Jakaś instrukcja do tych aukcji jest czy coś?


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - CHWILOWO BRAK DOLARÓW - PlastPL - 29-12-2012 11:54

Niestety z przyczyn niezaleznych ode mnie darmowe dolary bede dopiero po nowym roku.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY DLA DWÓCH OSÓB - PlastPL - 31-12-2012 13:52

Przed końcem roku, dla dwóch osób mam prezent - darmowe dolary Smile


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY DLA DWÓCH OSÓB - syrob - 31-12-2012 14:14

10 czy 40 dolarów nie starczy na wygranie żadnej aukcji. Tu trzeba mieć ich setki. Są inne źródła darmowych dolarów, zainteresowanych zapraszam na PW.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY DLA DWÓCH OSÓB - PlastPL - 31-12-2012 15:47

Koniec Smile

@syrob widze, że nie masz zielonego pojęcia na czym polegają akcje centowe Smile Przestrzegam też użytkowników przed takimi podejrzanymi "interesami" z nieznanymi osobami.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY DLA DWÓCH OSÓB - syrob - 01-01-2013 11:06

(31-12-2012 15:47)PlastPL napisał(a):  Koniec Smile

@syrob widze, że nie masz zielonego pojęcia na czym polegają akcje centowe Smile Przestrzegam też użytkowników przed takimi podejrzanymi "interesami" z nieznanymi osobami.

Uwierz mi, że mam Tongue Ludzie (w tym ja) powyciągali z tej promocji setki dolarów, nie 10 czy 20, i teraz jadą na kilkunastu kontach z autobidderem na każdym, aż im się nie trafi. Ty może grasz na "złodzieja", tzn. przebijasz bid z autobiddera w ostatniej sekundzie Big Grin Ale uwierz mi, nie wygrasz żadnej aukcji z 10 czy nawet 50 dolarami Smile Zawsze jakiś cwaniak z multikontami i setkami bidów cię przebije Tongue No chyba, że jesteś super szczęściarzem, i akurat temu cwaniakowi zabraknie bidów Big Grin

_____________________________________________________________

Właśnie zgarnąłem 230 dolarów, plus kilka razy po 50 Smile
Tutaj zdjęcie (specjalnie aparatem, żeby nie było że photoshop): [Obrazek: img20130101110509.jpg]
Jeszcze jakieś wątpliwości PlastPL ? Big Grin
Dolary są ciągle do wzięcia. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać Smile


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - NOWE DOLARY DLA DWÓCH OSÓB - PlastPL - 01-01-2013 18:17

230? Przeczytaj pare postów wczesniej, niektórzy moi poleceni dostali 200$ na "dzień dobry", więc nie mam pojęcia czym się tutaj chwalisz?

(01-01-2013 11:06)syrob napisał(a):  Dolary są ciągle do wzięcia. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać Smile

Są i będą jeszcze długo, dopóki partnerzy tacy jak ja będą je rozdawać. Nie trzeba nigdzie szukać wystarczy śledzić temat.