Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) (/Temat-Zarabianie-na-aukcjach-centowych-PlastPL-i-Fishburger-rozdaja-dolary-62263)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - fishburger - 13-02-2013 16:54

30$ już rozdane użytkownikowi @startchips, więc narazie sie nie rejestrujcie. Następne dolarki będą do wzięcia w niedziele. Pozdro Smile


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - startchips - 13-02-2013 19:28

Dokładnie jak @UP napisałem, zrobiłem konto Wink


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - Kzn - 14-02-2013 22:55

@do autorów

fishburger lub PlastPL
Jak tylko będziecie mieli wolne $ to daje link na PW.
Nie mogę wcale nic złapać Big Grin


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - fishburger - 17-02-2013 11:07

Mam 30$ do rozdania, pierwszej osobie która się odezwie na PRIV. Czekam.

EDIT.
Dolary już rozdane, zapraszam w czwartek na kolejną porcje Smile


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - startchips - 18-02-2013 13:11

Pomoże ktoś ? Bo ja nie rozumiem tego za bardzo. fishburger i PlastPL nie odpisują na PW :/


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - fishburger - 18-02-2013 19:12

@startchips odpisalem Ci na 3 wiadomości na PW, więc nie wiem jakiej jeszcze pomocy potrzebujesz facepalm. Jakiś czas temu dałem LifeStyle Dolary mojemu 12 letniemu siostrzeńcowi, żeby miał troche zabawy i poradził sobie z rejestracją a potem licytacją od początku do końca bez żadnej pomocy z mojej strony.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - startchips - 19-02-2013 18:19

Tylko nie mogę ogarnąć tak licytować, przydzielać bidy. Wspominałem o tym na PW, jakbym dostał odp. To raczej bym dalej radził.


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - krako - 19-02-2013 20:08

Jak by były "dolce" to ja jestem chętny Smile


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - fishburger - 21-02-2013 12:29

30$ do rozdania pierwszemu chętnemu na priv Smile

Już nieaktualne. Rozdane użytkownikowi @Masterjam. Kolejne $$$ będą w Poniedziałek


RE: Zarabianie na aukcjach centowych - PlastPL i Fishburger rozdają dolary ;) - Masterjam - 21-02-2013 14:05

Dziś mi się udało . Dzięki fishburger. Zarejestrowałem się