Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę (/Temat-Jak-zdobyc-900-odwiedzin-naszej-strony-w-godzine-62234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę - djmurek - 23-03-2014 12:40

Bez wykupionego konta premium i ustawionego czasu na "rożny" nie ma co sie pchac w programy partnerskie takie jak adfly, money strategy itp.
Jak chcecie na tym zarobic, to zapraszam do kupna konta premium.


RE: Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę - mnovyplay26 - 03-04-2014 12:01

Konto premium jest opłacalne koszt konta premium lite to 3$/mies.
Programik odpalony w tle zdobyłem już 6 min i chyba z 20 wyś.
Linkowałem adfly zobaczymy co z tego wyjdzie Smile Mój komputer i tak chodzi 24h na dobę więc ten programik jak najbardziej się przyda Smile REP!

Jutro wykupię premium jeżeli to się opłaci (linkuję na razie tylko adfly) to zobaczymy Smile


RE: Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę - djmurek - 11-09-2014 18:36

odświeżam.
Up i jak z tym adf.ly?


RE: Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę - Juhas - 11-09-2014 19:21

ban


RE: Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę - rettush94 - 12-09-2014 16:08

Ziomeczky, mam pytanko. Bo na tronie hitleapa wbiło mi juz kilkanaście wyswietlen na moj link z adf.ly no ale wchodze na adf.ly a tam okrągłe 0 wyswietleń. Czy odświeżą się potem czy co ? Dziękówa za odpowiedzi


RE: Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę - Stalmer - 12-09-2014 16:50

Nie powiem Ci dlaczego nie zaliczyło, ale podpowiem, że jak będziesz promować link adf.ly w hitleapie to na 99.99 % dostaniesz bana/nie wypłacisz kasy.


RE: Jak zdobyć 900 odwiedzin naszej strony w godzinę - rettush94 - 12-09-2014 19:52

Chciałem tylko zobaczyc czy działa Smile. Tak o sobie zalozylem adfly bo i tak korzystam z shortest. Póki co założyłem profil na fb i wklejam zdjątka z cenuzrą Big Grin. Bez cenzury oczwyiscie przez shortest, hooho