Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: PayPal - Pytanie (/Temat-PayPal-Pytanie-62217)

Strony: 1 2


PayPal - Pytanie - akros1979 - 18-12-2012 10:53

Dostałem list dzisiaj od PayPal'a :

Kod:
Stan Twoich środków PayPal

Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest (...) ).

Ze względu na ograniczenia nałożone na konto z tych środków utworzyliśmy rezerwę na ewentualne zobowiązania. Konto jest sprawdzane co miesiąc, a zwolnienie środków następuje w okresie trwającym od 30 do 180 dni po sprawdzeniu. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi tych środków można się zapoznać po zalogowaniu na konto PayPal. Kliknij przycisk Zamrożone saldo na stronie Opis konta.

Są dostępne środki do wypłaty. Można je przelać bezpośrednio na rachunek bankowy.

Aby uzyskać dostęp do zwolnionych środków, zaloguj się na swoje konto i je wypłać. Możesz wypłacać środki na swój rachunek bankowy.
Jeśli w wyniku nałożonych ograniczeń saldo Twojego konta jest ujemne, możemy pokryć zaległą sumę z kwoty rezerwy.

Z poważaniem

PayPal

Nie posiadam konta bankowego co zrobić ?
Chciałbym otrzymać chociaż część pieniędzy i zamknąć konto .
Na koncie znajduje się około 150zł.
Proszę o pomoc co mogę zrobić , bo konta w banku nie założę od razu mówię proszę o inne rozwiązania .


RE: PayPal - Pytanie - tomazzi - 18-12-2012 10:56

chcąc odzyskać pieniądze to nie masz innego wyjścia jak założenie konta bankowego
po 180 dniach rozwiążą z tobą umowę i stracisz konto, jeśli nie wypłacisz środków na konto bankowe one również przepadną


RE: PayPal - Pytanie - akros1979 - 18-12-2012 10:59

(18-12-2012 10:56)tomazzi napisał(a):  chcąc odzyskać pieniądze to nie masz innego wyjścia jak założenie konta bankowego
po 180 dniach rozwiążą z tobą umowę i stracisz konto, jeśli nie wypłacisz środków na konto bankowe one również przepadną

A jest jakaś opcja ,że podam np konto jakiegoś użytkownika i jemu za pomoc w wypłaceniu prześlę połowę środków zebranych na koncie ?


RE: PayPal - Pytanie - tomazzi - 18-12-2012 11:03

(18-12-2012 10:59)akros1979 napisał(a):  
(18-12-2012 10:56)tomazzi napisał(a):  chcąc odzyskać pieniądze to nie masz innego wyjścia jak założenie konta bankowego
po 180 dniach rozwiążą z tobą umowę i stracisz konto, jeśli nie wypłacisz środków na konto bankowe one również przepadną

A jest jakaś opcja ,że podam np konto jakiegoś użytkownika i jemu za pomoc w wypłaceniu prześlę połowę środków zebranych na koncie ?

nie wiem czy jest możliwość wypłacenia środków na inne konto bankowe, na inne dane innej osoby niż posiadacz konta paypal


RE: PayPal - Pytanie - akros1979 - 18-12-2012 11:14

(18-12-2012 11:03)tomazzi napisał(a):  
(18-12-2012 10:59)akros1979 napisał(a):  
(18-12-2012 10:56)tomazzi napisał(a):  chcąc odzyskać pieniądze to nie masz innego wyjścia jak założenie konta bankowego
po 180 dniach rozwiążą z tobą umowę i stracisz konto, jeśli nie wypłacisz środków na konto bankowe one również przepadną

A jest jakaś opcja ,że podam np konto jakiegoś użytkownika i jemu za pomoc w wypłaceniu prześlę połowę środków zebranych na koncie ?

nie wiem czy jest możliwość wypłacenia środków na inne konto bankowe, na inne dane innej osoby niż posiadacz konta paypal

Bo przecież tylko numer konta musi być podany dobrze na które wpłyną pieniądze , czyli teraz zostało mi szukać osoby która ,, użyczy '' mi konta za opłatą .


RE: PayPal - Pytanie - diabloo07 - 18-12-2012 11:25

Możesz przelać pieniądze na konto innego użytkownika podając swoje dane, a jego nr konta, nie mają możliwości sprawdzić, czy konto rzeczywiście należy do Ciebie.


RE: PayPal - Pytanie - akros1979 - 18-12-2012 11:28

(18-12-2012 11:25)diabloo07 napisał(a):  Możesz przelać pieniądze na konto innego użytkownika podając swoje dane, a jego nr konta, nie mają możliwości sprawdzić, czy konto rzeczywiście należy do Ciebie.

No i dobrze Smile
To jakby był ktoś chętny to zapraszam .


RE: PayPal - Pytanie - diabloo07 - 18-12-2012 11:33

Ale nie rozumiem, jak chcesz to zrobić? Osoba użyczy Ci nr konta, kasa przyjdzie na jego konto i jak ma Ci ją dostarczyć, skoro nie masz konta? Tongue przekazem przesłac?


RE: PayPal - Pytanie - daniel42na - 18-12-2012 11:36

Konto w banku to jakieś 20 minut i już możesz korzystać.
Czemu się tak tego boisz?

Ciekawostką jest to, że "powiązując" konto pp w ten sposób z kontem bankowym, można wyczyścić saldo w banku do 0.
Smile


RE: PayPal - Pytanie - akros1979 - 18-12-2012 11:39

(18-12-2012 11:33)diabloo07 napisał(a):  Ale nie rozumiem, jak chcesz to zrobić? Osoba użyczy Ci nr konta, kasa przyjdzie na jego konto i jak ma Ci ją dostarczyć, skoro nie masz konta? Tongue przekazem przesłac?

No przekazem albo na PayPal na 2 konto mi przeleje .