Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www (/Temat-Sieci-afilacyjne-bez-potrzeby-wlasnej-www-62200)

Strony: 1 2


Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - poczmail - 17-12-2012 17:02

Witam.
Poszukuję sieci afilacyjnej, gdzie nie trzeba posiadać własnej strony www. Chodzi o to, aby akceptowali np. listę mailingową/profile na portalach, ale własna strona nie musi być konieczna przy rejestracji w programie.
Mile widziane lead'y w postaci klików/rejestracji. Wink
No i wypłaty na PP, badź konta bankowe. Big Grin

Mam nadzieję, że pomożecie...ostatnio zainteresowałem się zanox, ale tam trzeba podać link do swojej strony. pokerface


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - Devil877 - 18-12-2012 21:42

zamiast strony www stwórz blog/forum gdzie można dodawać kody reklam itp itd


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - m4rcin93 - 18-12-2012 21:49

Wystarczy napisać do supportu danej sieci z prośbą o promocję wybranej kampanii np. na forach, serwisach społecznościowych czy za pomocą list mailingowych. W większości przypadkach pozwalają na to i przy rejestracji podajemy jakiś link.


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - poczmail - 19-12-2012 06:38

Ok, dzięki. Wink
A co polecacie najbardziej? Chodzi mi, aby serwis akceptował osoby niepełnoletnie, nie było wypełnieniania jakichś dokumentów i wypłaty PP. Wink


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - WazzaP - 19-12-2012 06:54

Poczytaj sobie o tym programie, akceptują fanpagi Tongue

http://zarabiam.com/Temat-AdmitAd-Doskonaly-program-partnerski-47791


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - surfer0700 - 20-12-2012 21:32

Kiedyś na zanox.com nie był potrzebny serwis internetowy. Niestety ostatnio nitram poinformował mnie o tym iż takiej możliwości już nie ma.
Co do programów w sieci to interesują Cię jakieś konkretne czy tematyka dowolna?


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - szpilmen - 20-12-2012 21:59

mailing, fejs i inne duperele ?

netsales.pl


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - surfer0700 - 20-12-2012 22:01

@up

A czy tam przypadkiem nie trzeba być pełnoletnim?


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - poczmail - 21-12-2012 06:29

Tematyka dowolna, moje wymogi to tylko akceptacja niepełnoletnich, wypłaty na PP i leady za rejstrację/kliknięcia tzn. nic z kupowaniem produktów.


RE: Sieci afilacyjne bez potrzeby własnej www - poczmail - 12-01-2013 15:33

Podbijam temat...znacie może jeszcze jakieś konkretne sieci afilacyjne spełniające wymogi:
- akceptacja niepełnoletnich
- wypłata na PP
- brak potrzeby własnej www
- leady w modelu klików/rejestracji

Zarejestruje się z refa. Wink