Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
worldgmn.com - zarabiaj gdy ktoś do Ciebie dzwoni! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: worldgmn.com - zarabiaj gdy ktoś do Ciebie dzwoni! (/Temat-worldgmn-com-zarabiaj-gdy-ktos-do-Ciebie-dzwoni-62187)

Strony: 1 2


RE: worldgmn.com - zarabiaj gdy ktoś do Ciebie dzwoni! - Rough - 25-02-2013 11:20

Zaraz jak tylko sie zalogujesz do swoje konto, przesuń stronę do + / - połowy i tam będzie taki wpis:
BUSINESS PLATFORM
i poniżej masz całą listę Twoich stron (Your personal websites domain: )
pierwsza z góry jest reflinkiem
czyli np.
xyz.worldgmn.com


RE: worldgmn.com - zarabiaj gdy ktoś do Ciebie dzwoni! - Raf Alski - 22-09-2014 08:41

Ten temat był zbyt piękny by mógł być prawdziwy, kto o zdrowych zmysłach płaciłby za reklamę zawartą w sms 0.05$, ceny reklam, premie jak i cały model biznesowy tego programyu były po prostu z kosmosu Big Grin


RE: worldgmn.com - zarabiaj gdy ktoś do Ciebie dzwoni! - JaTuDensze - 22-09-2014 10:27

@Raf Alski niezły górnik z Ciebie !! Musisz dobrze zarabiać na kopalni Big Grin
[Obrazek: 30uaf01.png]


RE: worldgmn.com - zarabiaj gdy ktoś do Ciebie dzwoni! - Raf Alski - 22-09-2014 15:15

hehe Big Grin Lubie sobie pokopać po nowym terenie Tongue Jestem Świeżak, także wiesz, badam grunt Big GrinBig Grin Kiedyś napotkałem się na ten temat, podejrzewałem, że coś jest z nim nie tak i olałem temat a teraz po latach wpadłem tu na forum, i badam co tam ciekawego wyszło z tego tematów, w których nie ruszyłem Wink


RE: worldgmn.com - zarabiaj gdy ktoś do Ciebie dzwoni! - szarydg - 22-09-2014 16:38

według mnie to jedno wielkie oszustwo i naciąganie ludzi na pobieranie jakichś bezużytecznych aplikacji, za korzystanie z których nikt nie zobaczy ani grosza...


RE: worldgmn.com - zarabiaj gdy ktoś do Ciebie dzwoni! - Raf Alski - 22-09-2014 17:07

@Szarydg, tak jak zaznaczył JaTuDensze to troche stary temat. Wykopałem go "niechcący", bo akurat temat aplikacji ostatnimi czasy mnie zaczął interesować Smile Odnośnie bezużytecznych aplikacji, z pewnością... ale na pewno nie wszystkie. Zwykle łatwo poznać scam, po niedorzecznych obietnicach i obłędnych prowizjach Wink Tak jak mówisz Aplikacja musi mieć użyteczność i jakiś produktu/usługę za którą ktoś będzie chciał zapłacić, i z polecania którego my otrzymamy % z obrotu.