Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sambux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: sambux.com (/Temat-sambux-com-62177)



sambux.com - skureczka - 16-12-2012 23:27

Sambux jest to dość nowy i dobrze zapowiadający się bux Big Grin

Dziennie mamy do wyklikania 4+ reklam
Twój klik- 0,001-0,2
Klik poleconego- 0,005-0,2

Konta:
Standard- free
Golden: $55/rok - $90/ dwa lata
ultimate: $159/na 6 miesięcy - $299/na rok

Mamy także coś takiego jak buxpoints (za każdy post na forum dostajemy 1 buxpoints) później punkty można wymienić na pieniądze dlatego warto brać aktywny udział w forumBig Grin

Minimum do wypłaty to - 2$

Wypłaty:instantly

Dowody wypłat: http://www.sambux.com/?p=forum&fid=3&sid=6 - tu mamy forum z wypłatamiBig Grin

Link czysty - http://www.sambux.com/

Link polecający - http://www.sambux.com/?r=skureczka


RE: sambux.com - redbull232 - 18-12-2012 13:42

czyli dziennie można zgarnąć 0,8 centa a wypłata od 2 $ odpadam


RE: sambux.com - skureczka - 18-12-2012 17:24

dziennie jest koło 4 clicki po 0.01 i koło 10 za 0.001, do tego po wykliknieciu w ciagu dnia czasami dodają się nowe. Wrocilem niedawno do buxow z nudow ale jakby nie patrzeć stawki są i tak wyzsze niz swego czasu na neobuxie po tam byly zawsze 4x clicki po 0.01.


RE: sambux.com - veron86 - 24-01-2013 18:56

odgrzewam temat, bo chce sie dowiedziec czy sambux jeszcze wyplaca? bo widze ta strone w sieci, ale nie moge sie zapisac, bo wyskakuje blad, to samo przy loginie, niewiem czemu tak, slyszalem juz ze to scam, ale skoro strona stoi to moze dziala? i moze ktos wie czemu wyskakuje ten blad ????


RE: sambux.com - Pablo1979 - 24-01-2013 19:09

Tutaj masz odpowiedź http://www.ptc-investigation.com/sambux.aspx .Myślę że nie ma sensu już tam zaglądać


RE: sambux.com - bmw - 24-01-2013 19:17

U mnie tez wyskakuje blad juz drugi dzien,mi tez sie wydaje ze to scam


RE: sambux.com - veron86 - 24-01-2013 21:05

a myslicie ze bux xoxbux - ten sam wlasciciel co sambux ma jakis sens? bo zapisalem sie, ale wlasnie pozniej poczytalem o tym i okazalo sie ze to ten sam wlasciciel, czytalem jak on dziala ze np bierze 500$ na pierwsze dowody wyplat, pozniej ludzie sie zapisuja, kupuja lepsze konta a on trzepie kase z olbrzymiej ilosci reklam i zakupu kont golden (pewnie wiekszosc tak robi) i pewnie zarabia na tym x10, a pozniej z dnia na dzien znika, aaa takie pytano odnosnie jeszcze tego sambuxa - ogolnie to mozecie sie tam zalogowac ??????????

i inne sprawa, na tej stronie co mi podaliscie jest tez ze probux - nie jest rekomendowany, co o tym mysliscie? bo zainwestowalem tam i narazie wyglada to obiecujaco, a bux chyba od sierpnia smiga


RE: sambux.com - bmw - 24-01-2013 22:04

(24-01-2013 21:05)veron86 napisał(a):  a myslicie ze bux xoxbux - ten sam wlasciciel co sambux ma jakis sens? bo zapisalem sie, ale wlasnie pozniej poczytalem o tym i okazalo sie ze to ten sam wlasciciel, czytalem jak on dziala ze np bierze 500$ na pierwsze dowody wyplat, pozniej ludzie sie zapisuja, kupuja lepsze konta a on trzepie kase z olbrzymiej ilosci reklam i zakupu kont golden (pewnie wiekszosc tak robi) i pewnie zarabia na tym x10, a pozniej z dnia na dzien znika, aaa takie pytano odnosnie jeszcze tego sambuxa - ogolnie to mozecie sie tam zalogowac ??????????

i inne sprawa, na tej stronie co mi podaliscie jest tez ze probux - nie jest rekomendowany, co o tym mysliscie? bo zainwestowalem tam i narazie wyglada to obiecujaco, a bux chyba od sierpnia smiga
U mnie w sambux przy logowaniu wyskakuje blad serwera,a co do xoxbux dzieki za info bo mialem zainwestowac w poleconych,zobaczymy jak bedzie dalej ale raczej dlugo nie wytrzyma jak jeden juz padl


RE: sambux.com - bmw - 24-01-2013 22:10

(24-01-2013 21:05)veron86 napisał(a):  a myslicie ze bux xoxbux - ten sam wlasciciel co sambux ma jakis sens? bo zapisalem sie, ale wlasnie pozniej poczytalem o tym i okazalo sie ze to ten sam wlasciciel, czytalem jak on dziala ze np bierze 500$ na pierwsze dowody wyplat, pozniej ludzie sie zapisuja, kupuja lepsze konta a on trzepie kase z olbrzymiej ilosci reklam i zakupu kont golden (pewnie wiekszosc tak robi) i pewnie zarabia na tym x10, a pozniej z dnia na dzien znika, aaa takie pytano odnosnie jeszcze tego sambuxa - ogolnie to mozecie sie tam zalogowac ??????????

i inne sprawa, na tej stronie co mi podaliscie jest tez ze probux - nie jest rekomendowany, co o tym mysliscie? bo zainwestowalem tam i narazie wyglada to obiecujaco, a bux chyba od sierpnia smiga
U mnie w sambux przy logowaniu wyskakuje blad serwera,a co do xoxbux dzieki za info bo mialem zainwestowac w poleconych,zobaczymy jak bedzie dalej ale raczej dlugo nie wytrzyma jak jeden juz padl
P.S.co do probux uzbieralem prawie minimum z jednego poleconego dzieki AdGrid,brakuje mi 0.20$ do minimum,wyglada obiecujaco


RE: sambux.com - veron86 - 24-01-2013 22:16

jesli chodzi o probux to placi na 1000000000%, ja juz mam 70 wykupionych poleconych i niezle idzie, hm chodzi mi o to czy nie skonczy sie tak jak z onbux? bo narazie jest zbyt pieknie Smile moze jest ktos kto siedzi w tym kilka lat, inwestowal w onbuxa, neobuxa i zna sie co nieco na tym, 70$ to troszke duzo kasy na goldena :> jesli chodzi o zapis to zapraszam, w chwili obecnej pewny bux - zaryzykuje nawet i napisze ze najlepszy w danych chwili na rynku i co najwazniejsze placi Smile