Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarobić nie przez internet! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik jak zarobić nie przez internet! (/Temat-Poradnik-jak-zarobic-nie-przez-internet-62160)

Strony: 1 2 3


Poradnik jak zarobić nie przez internet! - zarabiamwnecie - 16-12-2012 14:47

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik by Miastowy1997/zarabiamwnecie
2.Opis przedmiotu : Poradnik ukazuje 3 opcję zarobku który jest legalny.. bardzo dobrze opisany.. można zarobić sporą kasę jeśli się tylko chcę.. - poradnik w PDF ze zdjęcami! naprawdę warto
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 10zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP, przelew bankowy, przelew na bet-at-home (podaje tytuł przelewu i nr konta), doładowanie tel.



RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - tomazzi - 16-12-2012 14:51

oddaj do recenzji jednemu z tutorów
kota w worku się nie kupuje


RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - bios - 16-12-2012 14:56

Coś konkretniej? Czego dotyczy mniej więcej?


RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - zarabiamwnecie - 16-12-2012 14:59

Dam do recenzji..Huh


RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - szy1sw - 16-12-2012 15:23

Mniej więcej o co chodzi? Jak wygląda ze strony nieletnich?


RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - akros1979 - 16-12-2012 15:24

To powiedz ile zarobi się w tydzień np Tongue


RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - zarabiamwnecie - 16-12-2012 15:25

kupisz to się dowiesz.. nie będę się wypowiadał ponieważ zdradzę poradnik.. czekam aż tutor dla recenzję ...


RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - szpilmen - 16-12-2012 15:26

(16-12-2012 14:51)tomazzi napisał(a):  oddaj do recenzji jednemu z tutorów
kota w worku się nie kupuje

Co Ty masz jakiś szablon pisania w nowych tematach, co temat to pierwsza jest Twoja wypowiedź i ta sama.

Za:
3
2
1

Tomazzi mnie będzie hejcił i wyzywał od dzieciaków, bo ktoś zwraca uwagę VIP'owi.

@edit.
A nie mówiłem wiadomość na PW od Tomazziego:
Cytat:idź gimbusie poszukaj kolejnych debili na swoje konta fb z cenami z kosmosu
od starszych od siebie się odpierdol
a jak ci się dalej nudzi to jest stare przysłowie co się robi w sytuacji nudy pluj i łap i po dupie się drap



RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - Coristo - 16-12-2012 15:35

Poradnik nie zawiera nic co może się przydać w zarobku.
Nie jest wart ani złotówki.Autor zmarnował mój czas i namawiał do wystawienia pozytywnej recenzji w zamian za zyski. Jak dla mnie to zwykłe oszustwo.

NIE POLECAM

[Obrazek: 20121216-euoq-77kb.jpg]


RE: Poradnik jak zarobić nie przez internet! - zarabiamwnecie - 16-12-2012 15:36

ajj. nie wyszło.. a miało być tak pięknie Jerk