Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout (/Temat-poradnik-jak-zarobic-2-dziennie-na-files-cashout-6216)

Strony: 1 2 3


poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - szczypior20 - 29-04-2010 13:10

witam
chcialbym przedstawic wam jak zarobic 2$ dziennie na stronie files-cashout na ktorej zarabiamy $ za pobranie naszego pliku.

1.pobieramy program free hide ip 2.0.2.6
link do pobrania: http://www.files-cashout.com/download.php?file=21260
program wrzucilem na files-cashout bo przy okazji wpadnie pare moze pare $
po instalacji programu klikamy w ikone hide ip i nasze ip zostanie zmienione na amerykanskie (jesli chcemy miec wybor do wiekszej ilosci krajow trzeba wykupic pelna wersje ale to jest zbedne)
jak juz mamy zmienione ip na amerykanskie to logujemy sie na stronie files-cashout i uploadujemy 5 roznych plikow np zdjecia nastepnie kopiujemy linki do plikow np do notatnika i wylogowujemy sie ze strony.
2. nastepnie w programie free hide ip klikamy w ikone stop hide i korzystamy z naszego realnego ip!
co teraz? teraz z naszego realnego ip pobieramy nasze 5 plikow i kase zostaje naliczona!
3. bardzo wazne aby nie logowac sie na stronie files-cashout z naszego realnego ip tylko z ip amerykanskiego!

sposob sprawdzam od wczoraj i mam 4,21$

poradnik zaczerpniety z zagranicznego forum

Jesli ktos chce dolaczyc do files-cashout to zapraszam do rejestracji

http://www.files-cashout.com/?r=10368


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - MeTonaTOR - 29-04-2010 13:15

Działa Big Grin

Masz [Obrazek: thumbsup.gif]


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - krystian__ - 29-04-2010 13:43

a jak wygląda forma wypłaty ewentualnie zarobionych pieniedzy? paypal?


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - MeTonaTOR - 29-04-2010 14:04

tak .


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - sznikers99 - 29-04-2010 14:13

hmmm ile jest tych amerykanskich ip ? bo ten hide ip laczy sie przez serwer proxy....?


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - szczypior20 - 29-04-2010 14:16

ja czsami mam caly czas to samo ip a czsami inne! tak to serwery proxy


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - MeTonaTOR - 29-04-2010 14:20

Zawsze coś, na ShareCash tez się to przyda


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - szczypior20 - 29-04-2010 14:35

ja z sharecash wogole nje korzystam za duzo bad downloadow mi nalicza


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - Damian` - 29-04-2010 15:28

nie wykryją tego i zapłacą kasę?


RE: poradnik jak zarobic 2$ dziennie na files-cashout - szczypior20 - 29-04-2010 15:33

z tego co wyczytalem w sieci to wiekszosc uzytkownikow z tego korzysta

nie powinno byc bana bo uploadujesz i logujesz sie z proxy a pobierasz z realnego ip

ja juz na tym zrobilem prawie 6$