Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? (/Temat-Jak-wybic-forum-Jak-rozreklamowac-forum-62130)



Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - kobra05 - 15-12-2012 18:37

Gdzie/Jak skutecznie wypromować swoje forum ?


RE: forum - Max998 - 15-12-2012 18:42

Zależy jaka to tematyka, ale można chociażby na FB wśród swoich znajomych, YouTube (zrobić ciekawy film na temat swojego forum), tutaj też możesz dodać link w swojej sygnaturze czy jakiś baner do niego.


RE: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - kobra05 - 15-12-2012 18:48

forum o zarabianiu http://www.forumzarabiaj.ugu.pl kolegi poprosił mnie żebym się zapytał jak wypromować je


RE: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - yazir - 15-12-2012 18:52

Robisz sobie jaja w tym momencie? :| To jest tragedia, jak wyprowować? Napisz sam trochę postów, tematów, umieść autorskie poradniki a nie skopiowane. I poświęć 10zł na polską domenę...


RE: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - Majka - 15-12-2012 18:56

Konkurencja w tego typu tematyce jest tak wysoka, że nie masz szans z takim forum. Taka jest prawda ale co mi tam szkodzi: życzę powodzonka Smile


RE: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - daniel42na - 15-12-2012 19:00

Tam gdzie kasa tam są ludzie, ale forum to jak z motyką na Słońce.. Jeśli już ta tematyka a potrafisz zarobić i ładnie ubrać to w słowa i estetycznie przedstawić to na start może jakiś blog(?)


RE: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - surfer0700 - 20-12-2012 21:38

Forum do którego podałeś link nie ma żadnych szans na sukces - szczera prawda.
1. Brak polskiej domeny.
2. Gotowy styl.
3. Brak postów i tematów.
4. Za mało działów.
5. Za duża konkurencja.

Można wymienić jeszcze z dziesięć punktów - podaruj sobie ten serwis, szkoda czasu.


RE: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - DiKei - 10-02-2013 06:12

Według mnie aktualnie najlepszym sposobem na zdobycie ruchu na stronie jest pozycjonowanie. Znam się trochę na tym, lecz czasu zazwyczaj nie mam na to i wykonuje to dla mnie firma inspect SEO. Dodają moją stronę do katalogów, dodają wpisy na Presell Page oraz tworzą zaplecze. Bez zbędnych umów, tylko wybór pakietu i ustalenie kosztów. Zawsze dostaję dostęp do monitoringu pozycji oraz obszerny raport z wykonanej pracy.


RE: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - Killigan - 10-02-2013 07:43

Najpierw dodaj domene .pl , potem nie używaj gotowych stron ;d , następnie dodaj własne grafiki do danego tematu tak jak ma zarabiam.com ;D


RE: Jak wybić forum? Jak rozreklamować forum? - Pawel Szamotulski - 10-02-2013 21:37

Wgraj jakiś normalny styl. P.S. A co poprawić tutaj? http://clickforclick.tk/ Jakieś nowe kategorie?