Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kilka pytań (/Temat-Kilka-pytan-62085)



Kilka pytań - Hub99ert - 14-12-2012 19:58

Otóż mam taką sprawę.
W sieci od 3 lat istnieje taki serwis jak EduGames.pl.
Obecnie liczba użytkowników to niemal 30 000.
Na tej stronie znajdują się gry edukacyjne i quizy, za których przejście otrzymuje się punkty, które można wymieniać na nagrody. A raczej można było. Serwis powstał na zlecenie wsipu, ale przez 2 lata prowadziła go firma, która wykonała stronę.
Wszystko było OK, dodawane były gry i nagrody, ale po wejściu wsipu... Pustka. Wcześniej zalogowanych osób w danym momencie bylo do 200 osób. Teraz... 15.

I tu moje pytania.
Ile taki serwis może być warty?

Z adminem strony wszedlem w uklad, że otrzymuje 10 procent od zalatwionych dla edu nagród. Ile można wołać kasy/nagród za reklamę w tym serwisie?

Ile może kosztowac miesięczne utrzymanie strony (admin, informatyk, osoby tworzące nowe gry)?

To by było na tyle - a jak ktoś jest zainteresowany reklamą to proszę o kontakt.
Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2


RE: Kilka pytań - Admin - 14-12-2012 20:00

pokaż ruch/statystyki


RE: Kilka pytań - czerwony - 14-12-2012 20:00

można wycenić serwis lub stronę