Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Konto LoL 30lvl Eu east/nordic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Konto LoL 30lvl Eu east/nordic (/Temat-Sprzedam-Konto-LoL-30lvl-Eu-east-nordic-62058)



Sprzedam Konto LoL 30lvl Eu east/nordic - adiman10 - 13-12-2012 22:44

1.Konto LoL 30 lvl na serwerze east/nordic :
Do sprzedania mam czas poświęcony grze League of Legends. Na koncie jest 59 postaci i 5 skórek. Konto posiada komplet run ad i ap. 555 wygranych, a Elo 2 sezonu wynosiło 1313. Na koncie nie było rozgrywanych gier rankingowych w 3 sezonie.
Postacie:
Akali, Alistar (Nieskrępowany), Amumu, Annie, Ashe, Brand, Cassiopeia, Cho`ghath, Dr.mundo, Draven, Elise, Evelynn, Fiddlesticks, Fiora, Fizz, Garen, Gragas, Heimerdinger, Janna, Jax, Karma, Kassadin, Katarina, Kayle, LeBlanc, Leona, Lux, Master Yi, Mordekaiser, Morgana, Nidalee, Nocturne, Nunu, Orianna, Poppy, Ryze, Shyvanna, Singed, Sion, Sivir, Soraka, Swain, Syndra (Sędzia), Talon, Taric, Teemo, Tristana (Riot Girl), Tryndamere, Twisted Fate, Udyr, Urgot, Varus (Z kryształem Rozkładu), Vayne, Veigar, Warwick, Yorick, Zilean, Zyra (Ognista)

Cena jaka mnie interesuje to 80zł ale podlega negocjacji.
GG kontaktowe: 499623
Screeny wysyłam na gg zainteresowanych.
Zapraszam do kupna!


RE: Sprzedam Konto LoL 30lvl Eu east/nordic - adiman10 - 17-12-2012 18:53

@Refresh


RE: Sprzedam Konto LoL 30lvl Eu east/nordic - adiman10 - 23-12-2012 18:37

Konto sprzedane.


Sprzedam Konto LoL 30lvl Eu east/nordic - surfer0700 - 26-06-2013 18:07

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.