Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[OSZUST]piotol - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: [OSZUST]piotol (/Temat-OSZUST-piotol-62038)



[OSZUST]piotol - Mol - 13-12-2012 15:35

Założyłem temat że chce wymienić pieniądze z Payzy na pp lub wykonac przlewy . przelałem kolesiowi kase . I co dostałem własnie e-mail od AZ.pl

Witam,

w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy dwie wpłaty w kwotach 0,01 zł za Państwa dwa zamówienia _____________________________ oraz _____________________________ . Proszę o informacje jaki miał być cel tych wpłat.

Pozdrawiam

Sylwia Kustroń
Specjalista Działu Finansowego
Zespół Obsługi Klienta AZ.pl

. Nie polecam w tym momencie wymieniać pieniędzy z AP to już 3 oszust na jakiego trafiłem w ciągu 3 dni Sad


RE: [OSZUST]piotol - sacrifice - 13-12-2012 16:04

co ma az.pl do tej sprawy?


RE: [OSZUST]piotol - Mol - 13-12-2012 16:29

dużo bo ja mu wysłałem na payzie przelew i miał mi zaplacić za domene i hosting i to dostałem z az


RE: [OSZUST]piotol - Coristo - 13-12-2012 16:32

Jak można wymieniać kasę z kimś kto ma kilka postów, zero reputacji i jest zaledwie miesiąc na forum. Nikt gościa nie zna a Ty mu wysyłasz hajs.
Gratuluję Undecided


RE: [OSZUST]piotol - XxGroszekxX - 15-12-2012 08:02

on też mnie chciał w chu** zrobić bo ciągle pisał czy się wymienię. No ale drugi raz sie nie dalem.


RE: [OSZUST]piotol - piotrek10020 - 20-02-2013 13:27

Mnie też chciał oszukać , uwaga na niego !