Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
7minuteworkout - nowy PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 7minuteworkout - nowy PP (/Temat-7minuteworkout-nowy-PP-62019)

Strony: 1 2


7minuteworkout - nowy PP - ther - 13-12-2012 00:04

Dla szukających nowych, poważnych możliwości zarobku polecam nowy program partnerski, który wchodzi na polski rynek. I myślę, że ma szanse zostać HITem Smile

http://www.7minpolska.com/

Wejście kosztuje wprawdzie 150$ (jednorazowej opłaty) ale struktura wypłat i potencjał klientów, którzy się zainteresują produktem jest niesamowity. Sam to obserwuję, bo zaryzykowałem (na szczęście jest 30 dniowa gwarancja wycofania się i zwrotu pieniędzy) i widzę jak osoby nade mną budują także moją strukturę - potrzeba jednak polecić samodzielnie produkt min. 2 osobom, by zacząć korzystać z wypłat. Wygląda to jednak na Bardzo możliwe do zrobienia.

Zresztą zachęcam do zajrzenia a stronkę i dokładnego przeczytania zwłaszcza zasad dotyczących Programu Partnerskiego...

http://www.7minpolska.com/?id=radek

W razie zainteresowania zapraszam na PW...


RE: 7minuteworkout - nowy PP - Shadecaster2 - 13-12-2012 10:37

yhy super ja bym dał od razu do kosza.


RE: 7minuteworkout - nowy PP - Ramako - 13-12-2012 18:58

Jako ,że wcześniej widziałem ich prezentacje powiem co i jak ...
Wg. mnie są to po prostu zwykli oszuści i tyle, nic nie oferują chcą jak najwięcej wyciągnąć kasy i tyle.
Dodam tylko ,że zarządza tym jakieś 5 osób które to reklamują tą swoją stronę i czekają na to aż idioci zarejestrują się i kupią pakiet za 500 zł -.-


RE: 7minuteworkout - nowy PP - zbigniewmalec - 14-12-2012 00:04

Ramako! Zbyt pochopna opinia! - przecież nie wiesz na pewno, że to oszuści - musiałbyś to jakoś sprawdzić, aby tak pisać z czystym sumieniem.Podać jakiś dowód na swoje twierdzenie! PomyślSmile


RE: 7minuteworkout - nowy PP - AresxXx - 15-12-2012 05:04

7 minutowy trening? Przecież tyle nawet rozgrzewka nie trwa Wink


RE: 7minuteworkout - nowy PP - Pentas - 15-12-2012 12:23

oja masakraSmile


RE: 7minuteworkout - nowy PP - ther - 04-01-2013 09:58

Wycofałem się - żeby było uczciwie dla kolejnych osób, które to czytają. Nie ze względu na fakt, że uważam to za scam bo mimo wszystko sądzę, że tak nie jest (zawodowo mam kontakty z Zachodnią Europą i nie macie pojęcia ja oni mają zryte umysły na punkcie zdrowia, diet, fitness itd - i stać ich na kupowanie Wink )

Uznałem, że uczestnictwo w jeszcze jednym projekcie to dla mnie za dużo. Skupię się na tym co mam w podpisie (PP dla hostingu i narzędzi marketingu i na moim ulubionym Forex Wink )


RE: 7minuteworkout - nowy PP - longlay1 - 05-04-2013 11:50

ja z kolei idę pełną parą. Jadę do Warszawy 20-04 na spotkanie z założycielami! Chcę z nimi porozmawiać. Program ciekawy, a ćwiczenia moim zdaniem niektóre ciężkie Smile


RE: 7minuteworkout - nowy PP - skoczekS1 - 10-04-2013 17:20

To jest MLM a najlepsi marketerzy w Polsce zarabiają 30-40 tysięcy miesięcznie ...


RE: 7minuteworkout - nowy PP - longlay1 - 11-04-2013 06:48

tak masz rację, to jest mlm. Ale też można przy tym ćwiczyć Wink Czy to coś złego?
Nie tylko najlepsi zarabiają, może nie takie kwoty oczywiście Wink