Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! (/Temat-Na-czym-lockerz-zarabia-sprawdz-to-62)



Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - Admin - 14-11-2009 19:42

[Obrazek: intro.gif]
Pewnie wielu z Was zachodzi w głowe w jaki sposób oni zarabiają, sprawa jest prosta. Każdy z nas podczas rejstracji wpisuje swoje dane przez co przyczynia się do tworzenia ogromnej bazy danych, akceptując regulamin pozwalasz na ich przetwarzanie i wgląd do nich. Odpowiadając na pytania z DAILES dajesz im informację co o tym myślisz - pytania w dailes nie są to losowe. Następnie wielkie firmy typu Sony,MTV,itp korzystają z informacji na dany temat wiadomo że katygoria wiekowa będzie uwzględniona, jako iż date urodzenia również podajemy podczas rejstracji. Dzięki temu wiedzą jak ma się sytuacja na rynku i czego ludzie potrzebują. Według mnie to jest proste, poza tym prawdopodobnie mają licznik odwiedzin (Magia logowania się codziennego za PTZ) a później wprowadzą filmiki i reklamy, za które będą jeszcze więcej zarabiać.


RE: Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - Rede - 14-11-2009 20:56

No właśnie wielu znajomym mówię że lockerz to nie ściema...A oni myślą że to fake ;/

Nie wiedziałem jak im to wytłumaczyć ale już wiem dzięki wielkie


RE: Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - xellos666 - 14-11-2009 21:00

no mi też ciężko przekonać znajomych do lockerz...zwłaszcza że tak mało osób do tej pory coś zdobyła ze stronki. Ale dzięki Adminowi wiemy już przynajminej że to nie ściemaSmile Bo sam czasem miałem chwile zwątpieniaTongue


RE: Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - KiMaHri - 15-11-2009 00:01

No ja wsumie na samym początku tez tak myslałem ze to sciema (kumpel wysłał mi zapro) ja jakis czas sie nierejestrowałem bo uwazalem ze niema poco xD kumpla straciłem xD Ale po jakims czasie uznałem ze sprawdze cos o tym Lockerz(pochodzilem po forach itp)pytalem ludzi i oni mnie zatwierdzali ze to jednak nie sciema ze sie oplacaSmile to sie zarejestrowałem jednak kumpla nieodzyskalem do dzis.. hmm live is brutal?^^


RE: Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - xellos666 - 15-11-2009 00:14

trzeba wierzyć w przyjaciół, a jak nie to chociaż wspierać ich w tym co robiąSmile jak widać się opłacaBig Grin


RE: Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - KiMaHri - 15-11-2009 10:44

hmm no niby tak i gdyby to był naprawde przyjaciel pewnie bym sie zarejestrował odrazu ale ta osoba już nim dawno niebyła<dawny konflikt> co go pamiętam do dzis.. ludzie sie zmienieja no ale dobra niech sie offtop tu nierobi xD


RE: Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - koniu123 - 15-11-2009 12:58

mysle ze lockerz zarabia na tym ze jak przez jeden dzien 4mln osob wchodzi to pewnie cos z tego maja


RE: Na czym lockerz zarabia ??? sprawdź to ! - BeSTeK - 15-11-2009 13:02

Na logike... brak reklam oznacza brak korzyści z odwiedzin xD