Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. (/Temat-Net-Kasa-zarabiaj-na-gromadzeniu-pkt-61976)

Strony: 1 2


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - rozekrr - 11-12-2012 21:12

Na 100% fałszywy, jak widzisz nikt inny czegoś takiego nie ma. Ale przyznam uśmiałem się trochę z tym phishingiem Wink


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - surfer0700 - 11-12-2012 21:12

Raczej tak, u mnie nic nie wywala + nie znalazłem nic podejrzanego w kodzie.


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - rozekrr - 11-12-2012 21:16

surfer, nie ma takiej opcji nawet Smile Dodatkowo powiem, jeżeli ktoś zamierza się zarejestrować i nabijać bezsensowne tematy/posty, szybko zakończy karierę na stronie.

Każda pula pkt. przed wypłatą będzie monitorowana, więc żeby potem nie było zdziwienia Smile
Dublowanie kont, ma to samo do siebie...

Pozdrawiam.


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - Matheo249 - 11-12-2012 21:30

Co prawda się zarejestrowałem, ale jak chce wejść w jakiś temat to strona już nie działa. I tak jest co jakiś czas, w większości w ogóle nie ładuje się.


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - rozekrr - 11-12-2012 21:31

To dziwne, bo wszystkim innym działa. Może masz słaby internet? Może ciasteczka ze wcześniejszym problemem? Sprawdź to...


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - LessiPL - 11-12-2012 21:32

serwis niczego nie oferuje, jak nie dało się zarabiać tak się nie da więc co się dziwisz że dostałeś warna? warn jak najbardziej słuszny, ten temat też powinien trafić do kosza. Zapoznaj się z regulaminem i skasuj sygnaturę bo otrzymasz kolejnego warna.


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - rozekrr - 11-12-2012 21:35

"jak nie dało się zarabiać tak się nie da" - Ty Lessi lepiej zjedź trochę z tematu. Serwis ruszył dzisiaj a Ty pierniczysz o jakimś braku zarabiania. Brak słów...


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - Killer - 11-12-2012 21:49

Rozekrr kpisz? chłopak powyżej ma racje, kolejnego warna Ci oszczędzę, jeśli dalej nie będziesz respektował regulaminu forum polecisz z banem.
Panowie w temacie już Ci uzmysłowili za co go dostałeś, jedyną bezczelną osobą w tym temacie jesteś właśnie Ty.


Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - Killer - 11-12-2012 21:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.