Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. (/Temat-Net-Kasa-zarabiaj-na-gromadzeniu-pkt-61976)

Strony: 1 2


Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - rozekrr - 11-12-2012 19:52

Witam, dziś chciałbym Wam przedstawić swój nowy projekt. Zarabiamy na nim dzięki gromadzeniu punktów na swoim koncie. Punkty dostajemy za zakładanie nowych tematów, oraz udzielaniu odpowiedzi na forum (w przyszłości również za pisanie w shoutboxie, oraz innych rzeczach). Czyż nie jest to proste zadanie?

Aktualny stan punktów wygląda następująco:
Nowy temat: 20 punktów
Odpowiedź w temacie: 15 punktów


Punkty wymieniamy na realne pieniądze. Przelicznik jest następujący:
1.000 pkt. to 5 zł PayPal/konto bankowe
*minimum wypłaty to 2.000 pkt.

Posty muszą być solidne, jeżeli ktoś będzie pisał dla nabicia pkt., system odejmuje mu określoną liczbę pkt. nowy temat/odpowiedź.

Jest to serwis mojego autorstwa, także i ludzie którzy zechcą w niego wstąpić będą musieli zaufać co do słowa o wypłacalności, gdyż serwis został otworzony dzisiaj.

Jeżeli o czymś zapomniałem, proszę pytać, na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć.

Link do serwisu www.net-kasa.pl
[Obrazek: banner.png]

UWAGA DO ADMINA/MODERATORA!
Nie wiem z jakiej racji ktoś bezczelnie usunął moją sygnaturkę, oraz skasował temat w dziale "Wasza twórczość"- widziałem tam inne reklamowane strony, przez użytkowników, więc w czym problem?
Dodatkowo otrzymałem za to 30% ostrzeżenia, bezsens, czekam na wyjaśnienie tej sprawy, osoby która tak zacnie z tym postąpiła.


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - Cherri - 11-12-2012 20:11

Wygląda ciekawie, zobaczymy co z tego będzie.
A serwis tylko dla polaków?


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - yazir - 11-12-2012 20:15

rozekrr powiedz czego nie rozumiesz w zdaniu reklamowanie konkurencyjnych stron?


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - Puziowski - 11-12-2012 20:15

Strona mi nie działa...


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - Matheo249 - 11-12-2012 20:16

Nie wiem dlaczego, ale mi link nie działa smutny


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - surfer0700 - 11-12-2012 20:16

Może dlatego że jakby nie patrzeć to w pewien sposób jest to serwis konkurencyjny dla Z.com? Tongue
I wychodzi na to, że 100 tematów to 10 PLN, więc szczerze średnio chce mi się w to wchodzić.
Ale jeżeli tylko znajdę chwilę to może od czasu do czasu coś tam nastukam Wink


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - rozekrr - 11-12-2012 20:43

yazir, jednak strona jest do zarabiania, wiec nie taka konkurencyjna. A ten dział jest od takich stron.
Strona przestała działać raptownie, jest to spowodowane firmą 1and1 i ich ustawieniami dns. Żałuję i nie polecam ich firmy. Postaram się szybko rozwiązać problem.

P.S. Nie każdemu jednak nie działa z winy dnsów, wchodzicie i co widzicie pod adresem www?


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - surfer0700 - 11-12-2012 20:52

Heh... Może to dziwne, ale mi cały czas ten serwis działał. Wcześniej działał i teraz też działa.


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - rozekrr - 11-12-2012 20:55

U mnie na innym PC widnieje informacja od firmy ze dns'y nie są jeszcze skonfigurowane. Ach te firmy... To dobrze że działa Smile

POTWIERDZAM wszystko wróciło do normy. Zapraszam do rejestracji i zdobywania pkt. chętne osoby.


RE: Net-Kasa zarabiaj na gromadzeniu pkt. - zyznos321 - 11-12-2012 21:07

A mi kaspersky wywala, że jest tam wirus...
(gdy kliknie się link do rejestracji) Wink

dokładniej phishing (wyłudzanie danych) - fałszywy alarm?