Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Oszust] Kubabest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: [Oszust] Kubabest (/Temat-Oszust-Kubabest-61945)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Oszust] Kubabest - demi12125 - 10-12-2012 21:49

(10-12-2012 21:45)Shadecaster2 napisał(a):  jeśli ma Policjanta w Rodzienie to na pewno Big Grin

no w sumie racja.


RE: [Oszust] Kubabest - Shadecaster2 - 10-12-2012 21:54

ogólnie życzę ci powodzenie, mam nadzieje że ci oszuści dostana grzywnę większą niż 100


RE: [Oszust] Kubabest - demi12125 - 10-12-2012 22:10

kiedyś miałem podobną sytuację, facet nie wysłał mi telefonu, sprawę skierowałem na policje, zwrot pieniędzy otrzymałem po 10 miesiącach... śmiechu warte


RE: [Oszust] Kubabest - Kubabest - 10-12-2012 22:43

(10-12-2012 21:26)Mol napisał(a):  witam, mnie oszukal na 140zl. mial mi wczoraj wymienic kase z payzy na paypal. co wiecej powiem ze kilka dni wczesniej pewien pan oszukal mnie na 105 zl . co daje razem 245 zl w dupe. mojego wkurzenia nie da sie opisac , nie mam juz sil do oszustow, ide na policje. baaa rodzinie mam policjanta i mam zamiar uzyc tych znajomci Wink panowie pewnie na dniach dostana wezwania na komendy, jednego goscia dane personalne juz zdobylem. kubastepa czy jak mu tam tez zdobede.

Nie porozumienie ktoś włamał mi się na konto , admin może sprawdzić IP.
Lecz to ja chcialem wymienić napisałem do ciebie PW .
Cofam wpłatę oraz wymienię się z tobą za parę dni wysle pierwszy.
lolo12 - podaj swojego paypal'a jutro max do 21 otrzymasz zapłatę .


Odp: RE: [Oszust] Kubabest - Fractal - 10-12-2012 22:51

(10-12-2012 21:35)demi12125 napisał(a):  ale czy zgłoszenie sprawy na policje coś da...?

Na pewno będzie lepszym wyjściem niż pozostawienie tej sprawy na forum. Dla niektórych może ta kwota nie jest zbyt wysoka, jednak należy się liczyć z faktem, że taki oszust za chwilę znów wpadnie na forum i będzie próbował oszukać kolejnych użytkowników. A co, jeśli oszukanych jest więcej? Na forum już nie raz mieliśmy okazję zobaczyć determinację użytkowników w dążeniu do ukarania oszusta, którzy po kontakcie z Policją odzyskali całość skradzionej kwoty. Nie ma co się zastanawiać tylko od razu kierować się na komisariat jeśli sprawy nie da się załatwić po dobroci.

(EDIT)

Oj, jak pisałem posta to tego wyżej jeszcze nie było. W takim razie zalecam zmienić hasła praktycznie wszędzie i próbować ustalić kto jest odpowiedzialny za włamanie na twoje konto.

Wysyłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk 2


RE: [Oszust] Kubabest - cpr - 10-12-2012 23:01

Cytat:Nie porozumienie ktoś włamał mi się na konto , admin może sprawdzić IP.
Lecz to ja chcialem wymienić napisałem do ciebie PW .
Cofam wpłatę oraz wymienię się z tobą za parę dni wysle pierwszy.
lolo12 - podaj swojego paypal'a jutro max do 21 otrzymasz zapłatę .

Prawda jest taka, ze to w twoim interesie jest takie zabezpieczenie dostępu do swojego konta (hasła, log itp) żeby nie możliwe było skorzystanie z dostępu przez inne nieuprawnione osoby.


RE: [Oszust] Kubabest - daniel42na - 10-12-2012 23:04

ta.. włamanie facepalm

Wszystko w dupie i poszedł spać. Huh
Zarobić nie potrafi to się kraść nauczył.


RE: [Oszust] Kubabest - Kubabest - 11-12-2012 00:37

(10-12-2012 23:04)daniel42na napisał(a):  ta.. włamanie facepalm

Wszystko w dupie i poszedł spać. Huh
Zarobić nie potrafi to się kraść nauczył.

Chyba mówisz o sobie .


RE: [Oszust] Kubabest - daniel42na - 11-12-2012 00:42

ktoś mi się włamał. to nie ja pisałem.


RE: [Oszust] Kubabest - Kubabest - 11-12-2012 00:44

(11-12-2012 00:42)daniel42na napisał(a):  Nie wkurwiaj mnie tyle ci powiemLol

Nie umiesz pisać kulturalnie , to wróć do podstawówki naucz się i możemy podyskutować .