Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Oszust] Kubabest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: [Oszust] Kubabest (/Temat-Oszust-Kubabest-61945)

Strony: 1 2 3 4


[Oszust] Kubabest - lolo12 - 10-12-2012 20:16

Wczoraj napisał w tym temacie
http://zarabiam.com/Temat-Doladowania-do-telefonow-komorkowych-61871
Ze bierze 2 Doładowania po czym napisał na PW

Cytat:witam wezmę Orange 50 x 2
7% taniej

46,50zł zapłacę za jeden kod.
Płace po przez paypal

Potem
Cytat: lolo12 napisał(a):Ok jako ze jestes pierwszy to zgoda za 46,50 za kod.
Rozumiem ze pierwszy mam Ci wyslac


Tak podaj kod i paypal'a
przelewam podajesz nastepny kod i znowu przelewam.

Po czym wysłałem mu doładowanie. Na kase czekałem aż do dziś. Widziałem za pojawił się na forum i czytał wiadomości po czym wyszedł ;/

Ma ponad 400 postów a na forum jest od 2008 roku, a jeszcze pisał w moim temacie posta ze bierze doładowania, to pomyslałem ze jak by miał mnie oszukac to by od razu na PW pisał

Chęć zarobienia paru groszy na święta skonczyła się tym ze jestem w polecy ponad 40 zł ;/ No chyba ze go sumienie jeszcze ruszy i zapłaci.

Jeszcze dla pewności chciałbym sprawdzić czy wykorzystał doładowanie,
tak że jak by była taka możliwosci to wysłał bym Kod Orange komuś zaufanemu.

//
(10-12-2012 21:26)Mol napisał(a):  witam, mnie oszukal na 140zl. mial mi wczoraj wymienic kase z payzy na paypal. co wiecej powiem ze kilka dni wczesniej pewien pan oszukal mnie na 105 zl . co daje razem 245 zl w dupe. mojego wkurzenia nie da sie opisac , nie mam juz sil do oszustow, ide na policje. baaa rodzinie mam policjanta i mam zamiar uzyc tych znajomci Wink panowie pewnie na dniach dostana wezwania na komendy, jednego goscia dane personalne juz zdobylem. kubastepa czy jak mu tam tez zdobede.



RE: [Oszust] Kubabest - Krissu - 10-12-2012 20:20

Mogę sprawdzić kod, w przypadku, gdyby działał - zapłacę.


RE: [Oszust] Kubabest - Fajka - 10-12-2012 20:30

Nie łudźcie się - jeśli mam być szczery. Kod został już dawno wykorzystany. Mi się ten szczeniak od początku nie podobał. Wydaje mi się, że ktoś przejął to konto po długim czasie - tak wysnułem z historii jego konta. Albo inaczej - stwierdził, że okradanie ludzi w sieci jest fajne ;]


RE: [Oszust] Kubabest - Shadecaster2 - 10-12-2012 20:37

[Obrazek: y23x83.jpg] =))
29lat i zarabia w dziale Refback
nie raz oszukiwał na działach Refback twierdząc że nie zaliczyło(pobrania, rejestracji itp.)


RE: [Oszust] Kubabest - demi12125 - 10-12-2012 20:49

jakie chamstwo, zrobić z siebie debila za 40 zł...


RE: [Oszust] Kubabest - lolo12 - 10-12-2012 21:12

Raczej jest tak jak Fajka pisał. Ze ktoś inny przejął konto. Nauczka dla mnie.
Niby zrobił pare wymian kasy na forum....


RE: [Oszust] Kubabest - Majka - 10-12-2012 21:25

(10-12-2012 20:30)Fajka napisał(a):  Nie łudźcie się - jeśli mam być szczery. Kod został już dawno wykorzystany. Mi się ten szczeniak od początku nie podobał. Wydaje mi się, że ktoś przejął to konto po długim czasie - tak wysnułem z historii jego konta. Albo inaczej - stwierdził, że okradanie ludzi w sieci jest fajne ;]

Święta prawda!!!!


Nie widziałeś jego tematów w stylu wymienię paypal na bank...nie wysyłam pierwszy. Po przeczytaniu chociaż jednego jego tematu myślę, że nie wysłałbyś mu pierwszy.
Za "gapowę" się płaci. Rozumiem chciałeś zarobić ale widzisz sam jak można zaufać nieznanej osobie. Sama ostatnio się przejechałam jednak dobrze się dla mnie to skończyło. Powodzenia życzę w rozwikłaniu sprawy


RE: [Oszust] Kubabest - Mol - 10-12-2012 21:26

witam, mnie oszukal na 140zl. mial mi wczoraj wymienic kase z payzy na paypal. co wiecej powiem ze kilka dni wczesniej pewien pan oszukal mnie na 105 zl . co daje razem 245 zl w dupe. mojego wkurzenia nie da sie opisac , nie mam juz sil do oszustow, ide na policje. baaa rodzinie mam policjanta i mam zamiar uzyc tych znajomci Wink panowie pewnie na dniach dostana wezwania na komendy, jednego goscia dane personalne juz zdobylem. kubastepa czy jak mu tam tez zdobede.


RE: [Oszust] Kubabest - demi12125 - 10-12-2012 21:35

ale czy zgłoszenie sprawy na policje coś da...?


RE: [Oszust] Kubabest - Shadecaster2 - 10-12-2012 21:45

jeśli ma Policjanta w Rodzienie to na pewno Big Grin