Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna progresja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólna progresja (/Temat-Wspolna-progresja-61929)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wspólna progresja - marcin_dziu - 26-01-2013 18:24

(10-12-2012 15:22)daniel42na napisał(a):  Witam, Jak zwykle konkretnie i do rzeczy: chciałbym przedstawić pomysł, który polega na wspólnym obstawianiu wydarzeń sportowych systemem progresyjnym.

Zasady:
-Otwarta grupa osób - w każdej chwili można dołączyć
-Na start zbieram 30 zł(nikt lepszy sie nie zadeklarował)
-Każdy zobowiązany jest podać 1 propozycje kuponu na następny dzień (licząc od północy do północy)
a. Kurs ma oscylować w granicach 3.0 zawierając jedno lub kilka wydarzeń sportowych z serwisu Tobet.com .
b. Stawkę dobieramy tak aby łączny bilans konta w przypadku wygranej był kilka złotych(ustalmy 4) większy od początkowego.
c. Jeśli nie ma ciekawych wydarzeń na kolejny dzień sugerujemy odpuszczenie sobie typowania.
d. Wzór propozycji kuponu na kolejny dzień znajduje się na końcu posta.
-Jeśli kupon trafimy - wracamy do stawki początkowej
-Jeśli bilans będzie dodatni - kwota zostaje dzielona między uczestników.

Zasady napisalem tylko w celu rozjaśnienia i rozwiania wszelkich wątpliwości, w każdej chwili możemy je zmienić.
Działamy wspólnie! To, że obstawiam ja i zbieram forse ja znaczy tylko tyle, że ktoś to musi zrobić. Nie ponosze żadnej odpowiedzialności za przegrane pieniądze. Bukmacherka nie może być traktowana jako sposób na zarobek, nie obchodzi mnie czy pieniądze zarobiłeś, pożyczyłeś czy wyczarowałeś - nigdy nie obracaj kwotą, której możesz potem żałować. Traktuj to jako zabawa z możliwością zysku.
Każdy kto wysyła mi pieniądze jednocześnie oświadcza, że jest osobą pełnoletnią i w pełni świadomą tego co robi.


Główną ideą tutaj jest system progresyjny który jak wiemy może przynieść ogromne zyski. Jest on ryzykowny dla jednej osoby, jednak im więcej osób - tym ryzyko mniejsze.
Stawki od której zaczniemy pierwotnie ustalamy niskie (np 2 zł)

Jeśli trafi się czarna seria - nie dokładamy pieniędzy i składamy interes.

Przykładowo:
Wkładamy w sumie po 30zł w 10 osobowej grupie. Gramy od stawki 2 zł:
- stawka 2 zł - przegrana - suma:298 zł
- stawka 4 zł - przegrana - suma: 294 zł
- stawka 8 zł - przegrana - suma: 286 zł
- stawka 16 zł - wygrana [kurs 3.00] - suma: 318 zł (kwota 270 zł + 48 zł wygranej)

- stawka 2 zł - przegrana - suma:316 zł
- stawka 4 zł - przegrana - suma: 312 zł
- stawka 8 zł - wygrana [kurs 3.00] - suma: 328 zł (kwota 304 zł + 24 zł wygranej)


Czekam na Wasze opinie, gdyż na pewno wiele osób będzie bało się wysyłać komuś pieniądze po ostatnich przygodach z oszustami.
Dlatego też grupą mają być osoby które śmiało zainwestują względnie niedużą gotówke z możliwością dużego zysku ale też z ryzykiem straty.
Progresja często prowadzi do bankructwa, jednak im większa grupa tym ryzyko mniejsze a możliwość wzbogacenia się rośnie.
Nikt z nas nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną przegraną i stratę, wydarzenia ustalamy wspólnie. Prawda jest taka, że większy wpływ ma tutaj przypadkowość i los niż predyspozycje poszczególnych drużyn - jednym słowem duża loteria - jak to w sporcie bywa.
Nie chce widzieć postów typu "przegrałem oddaj moją kase" , "jutro czak przyjdzie po sianko" itp.
Każdy kto wchodzi rozumie ryzyko i wie, że może dużo zyskać jak i stracić.

Każdy zainteresowany proszony jest o posta Wink Wstępnie chce się rozeznać czy jest sens cokolwiek planować.
Jeśli będzie odpowiednia grupa ustalimy więcej konkretów.


Ktoś powie:
A co to za różnica. Sam też mogę sobie zagrać progresją za SWOJE 30 zł.
Ok, ale za swoje zagrasz 4 kupony.
Za 300 zagrasz ich już 7.Smile




WZÓR PROPOZYCJI KUPONU:

Cytat:Moja jutrzejsza propozycja to:

Wydarzenie - typ - kurs
Wydarzenie - typ - kurs

Łączny kurs: , Stawka: , ewentualna wygrana:

Oprócz tego podoba mi się propozycja użytkownika xyz.



Jak dla mnie to szkoda czasu i pieniędzy. To czysty hazard - nie ma skutecznej metody aby zarobić. Wszystko zależy od ślepego losu... Ale jeśli ktoś chce stracić kasę to droga wolna... Przecież bukmacher musi zarobić i już... Co do sposobu żeby się zebrać po 30zł. Mało wkładasz mały zarobek lub żaden -> mała kwota zysku w razie wygranej...


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 26-01-2013 18:33

Ameryki nie odkryłeś, nikt nie pisze tutaj o pewnym i dużym zarobku i napełnianiu kieszeni z wkładem 30 zł Lol
Po to jest taka kwota aby zagrać wspólnie progresje nie tracąc za wiele w razie przegranej. Smile


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 27-01-2013 15:18

[Obrazek: rbIKqEg.jpg]

Dzisiejsza wygrana: 80 zł [19 zł do przodu ]
19 zł przeznaczone na wygrane, reszta dołożona do kasy na gre
Suma wygranych: 83,40 zł do przodu

Wygrane indywidualnie:
Roben - 14,70 zł
duzypawel - 14,70 zł
ochlapus - 14,70 zł
daniel42na - 14,70 zł
lennonx - 10,62 zł
mr.nobody - 7,99 zł

Saldo konta przeznaczone na gre: 180 zł


RE: Wspólna progresja - Roben - 27-01-2013 21:03

Na jutro AO Kerkyra - Aris saloniki


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 27-01-2013 23:34

Typ Robena jest ok, jednak dodam też coś od siebie

[WŁOCHY SERIE B]
Juve Stabia - Brescia - x - 3.00

Jak reszta z Was? Smile


RE: Wspólna progresja - duzypawel - 28-01-2013 09:44

(27-01-2013 23:34)daniel42na napisał(a):  Typ Robena jest ok, jednak dodam też coś od siebie

[WŁOCHY SERIE B]
Juve Stabia - Brescia - x - 3.00

Jak reszta z Was? Smile

jestem za.

co do wypocin kolegi mówiącego o ryzyku, hazardzie, niepewnym zysku itp. - nikt z nas nie oczekuje, że dzięki naszej grze zarobimy nasze pierwsze miliony Smile gramy sobie, dochody są małe ale... są Smile więc gramy sobie dalej.

dziękujemy więc na zapas wszystkim innym 'znawcom i recenzentom' za opinie o naszej grze ale... to nasza gra Smile i jeśli nie chcesz się dołączyć to swoje zdanie, genialne pomysły i krytykę zachowaj dla siebie.


RE: Wspólna progresja - mr. nobody - 28-01-2013 10:21

Chyba bardziej skłaniam się ku opcji

[WŁOCHY SERIE B]
Juve Stabia - Brescia - x - 3.00

Smile I w ogóle nie wiem skąd się biorą ci spinacze, którzy nie rozumieją, że to zabawa, a nie sposób zarobku. Ok, to forum o zarabianiu przez Internet, ale nie można przesadzać i totalnie wszystkiego traktować aż tak poważnie. Big Grin


RE: Wspólna progresja - Mksuzi - 28-01-2013 10:43

Zabawa zabawą, ale kasa w razie przegranej jest tracona, a że to forum o zarabianiu to czyżbym wyczuwał paradoks.. ?Xpokerface


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 28-01-2013 10:43

[Obrazek: nywVOrz.jpg]
Saldo konta: 178 zł

Zakłady bukmacherskie niosą ryzyko przegranej, a progresja dodatkowe.
30 zł to nie majątek i każdy włożył to świadomie wiedząc że może przegrać, bo taki jest sport.
Pomijając wszystko, póki co nawet sprawnie nam idzie Wink


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 28-01-2013 10:54

Na jutro:

Aston Villa - Newcastle United - x - 3.30
LUB
Sunderland - Swansea - x - 3.25
LUB
Lazio - Juventus - x - 3.35

Big Grin