Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna progresja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólna progresja (/Temat-Wspolna-progresja-61929)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wspólna progresja - duzypawel - 12-01-2013 18:08

nie bardzo rozumiem czemu polecasz angielskie ligi do grania na remisy jeśli pada tam ok 25% remisów a w takiej np francuskiej 35%?


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 12-01-2013 18:10

Chłopaki:
FC Stade Rennes - Bordeaux - x - 3.05
jeszcze dziś o 20
Co wy na to?


RE: Wspólna progresja - lennonx - 12-01-2013 19:35

Jestem za!


RE: Wspólna progresja - Roben - 12-01-2013 19:48

Tez jestem za


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 12-01-2013 20:01

Niestety nie zdazylem Xpokerface


RE: Wspólna progresja - wesolutki - 13-01-2013 02:13

(12-01-2013 18:08)duzypawel napisał(a):  nie bardzo rozumiem czemu polecasz angielskie ligi do grania na remisy jeśli pada tam ok 25% remisów a w takiej np francuskiej 35%?

Spodziewałem się tego pytania;p bo żeby zacząć wygrywać trzeba pojąć kilka ważnych kwestii. Jedną z nich jest to, że w tym wypadku nie tylko suche liczby się liczą. Liczy się też stopień trudności przy doborze spotkań. Co za tym idzie ważne są drużyny grające w danej lidze. I teraz grając bez żadnej wiedzy na remisy, opierając się na h2h i % remisów wybierasz ligę, gdzie pada najwięcej remisów. Miało by to może i sens gdyby procenty wynosiły np. 75% i 25%. Ale przy tak niedużym odsetku procentowym liczą się drużyny. Angielskie z tych lig a zwłaszcza niższych są łatwiejsze w parach do przewidzenia, niż francuskie. I nie jest to suche gadanie bo przez tyle lat zjadłem zęby na setkach sposobów na wygrywanie, również na progresji na remisy. 99,9% progresji prowadzi do bankructwa, chyba że masz naprawdę grubą kasę i stać Cię na ciągnięcie jej do wysokich a może i bardzo wysokich progów. Mało tego wielu ludzi myśli, że nie trafiając kolejnego meczu z rzędu, jego szansa na trafienie rośnie bo "kiedyś musi wejść, niemożliwe żeby nigdy nie weszło". W takim wypadku zapraszam do poczytania http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_hazardzisty. Jedyna progresja jaką grałem i grywam do dziś bo przynosi zyski a wg. analiz, testów i samej gry (jak pogrzebiesz na googlach to znajdziesz mój temat bardzo rozwinięty na forum bukmacherskim) możliwość porażki jest najniższa, ze wszystkich znanych mi progresji to gra na równowagę w tenisie. Jednak to nie o tym temat. Myślę, że nieco rozjaśniłem Ci te nieścisłościSmile A co do samego grania to każdy gracz powinien dążyć do jak największego procenta szansy na wygraną. Co za tym idzie, powinien nauczyć się wykorzystywać zakłady dwudrogowe bo to grając właśnie je, szansa gracza jest największa.


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 13-01-2013 02:19

Jak macie coś na jutro to zapodajcie, ja niestety nie mam głowy i szczerze nie wiem czy znajde czas coś obstawić.
Wypadło mi dużo nietypowych prywatnych historii, wybaczcie jak nie zdąże tak jak dziś.

//edit

Co do postu wyżej - widze, że znasz się na rzeczy, ale tak jakie było założenie początkowe:
Typujemy sobie wspólnie i gramy wspólnie. Już po samych kwotach wpłaty można dojść, że nikt tutaj nie ma zamiaru specjalnie napełniać kieszeni i angażować się nad wyraz poważnie.
Różne padają tu uwagi co do sposobu naszej gry, ale nie możemy temu ulec, bo takie są zasady naszej "wspólnoty".
Każdy wybierając mecz na dzień kolejny, wybiera ten najlepszy, który (wg niego) najszybciej skończy się remisem.
Zresztą wszystko jest na 1 stronie i innych postach.

Jak by nie było, po prostu nie ma opcji zmiany naszej taktyki. Przynajmniej nie w najbliższym czasie.
Jeśli ktoś chce aby jego typy uwzględniane były - zapraszam do grupy Smile


RE: Wspólna progresja - lennonx - 13-01-2013 12:47

Na dziś proponuję coś z ligi portugalskiej:

Setubal - Moreirense
(dwie ostatnie drużyny w tabeli)

lub

Olhanense - Sporting CP
(w ostatnich pięciu spotkaniach tych drużyn padł remis)


RE: Wspólna progresja - Roben - 13-01-2013 13:39

Stawial bym na mecz Setubalu


RE: Wspólna progresja - gringoooo - 13-01-2013 16:28

Pewny typ na Milan ja postawiłem 80zł i mam do wygrania 165zł gram zawsze po jednym meczu Smile