Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna progresja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólna progresja (/Temat-Wspolna-progresja-61929)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wspólna progresja - NowyKoles - 04-01-2013 18:58

Nie lepiej by było panowie (skoro już dysponujecie jakąś kasą) zagrać więcej niż jeden mecz dziennie? Przecież takim sposobem to jakiś zysk osiągniecie za rok. Ja bym widział to tak (jeżeli moge się wtrącić) - chętnie bym się dorzucił do gry ale siedze w anglii więc zyski typu 4zł mnie nie interesują. No więc. Macie forum (grupa zamknięta), +ewentualnie dział dla tych ktorzy chcą dołączyć. Jest codziennie puszczana ankieta. Co obstawiamy rano, w południe i na wieczor. Typ z największą liczbą głosów jest puszczny i każdy jest happy. Fair play. Osobiście sam gram progresję i bardzo lubię tą metode gry u buka więc cały czas obserwuję wasz temat ale nie widzę w nim ładu. Popromować się trochę na necie, na pewno wielu userów chciało by dołączyć do grupy a wiadomo że wam na tym zależy bo im więcej osób - tym większe zabezpieczenie które w progresji jest sprawą pierwszorzędną.

Zastanówcie się nad tym i napiszcie na PW Wink Mam pewien plan, chęci i ambicje żeby tą grupę rozkręcić na większą skalę.

P.S: Nie wiem ile osób jest obecnie w grupie ale zakładając 20 osób przy składce 30zł lub nawet powiększyć składkę do 50zł - 20x50=1000zł Smile już można sobie podziałać i powiedzieć o jakimś tam bezpieczeństwie. Osobiście grałem różnymi rodzajami progresji. Stosowałem wiele kombinacji. Teraz testuje coś nowego i na razie jest ok Wink... ale nie o mnie tutaj gadamy Smile


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 04-01-2013 19:08

Szczerze nie planowałem aż takiego rozmachu. Owszem mogli byśmy grać więcej i za więcej, jednak jak widać kilka faili i leżymy bo osób i pieniędzy jest za mało. Teraz nie ma zbyt wielu meczy, zdarzają się dni, że nie stawiamy nic.

Być może jest to dobry pomysł, żeby zadziałać tak na większą skale ale ja się tego podejmować nie chce Wink
Jeśli znajdzie się ktoś kto poprowadzi to lepiej z większym rozmachem - powodzenia, chętnie dołącze Smile

Generalnie gdzieś tam w głowie miałem pomysł zrobienia tego z większą ilością osób, z większą ilością pieniędzy i wydarzeń.. może kiedyś. Może kiedyś gdy dojdzie więcej osób i będzie nam szło elegancko zmobilizujemy się i zrobimy to w sposób jaki mówisz, jednak teraz w 6 osób nie ma to za bardzo sensu.
Nie ma sensu się zamykać zanim się jeszcze dobrze nie otworzyliśmy.
Ja uważam że przy większych pieniądzach grając nawet zdarzenie za zdarzeniem, zaczynając od stawki 0.5 - 1 % całej puli - można ładnie zarobić (mając odpowiednie zabezpieczenie, zawsze gdzieś tam się uda wyjść na + ), jednak póki co chętnych jest niewielu. Podejrzewam że jak zobaczą że można coś zarobić zgromadzi się większa grupka, co za tym idzie zarabiać będziemy więcej.

Kolejną sprawą są limity, których osobiście nigdy nie dostałem, jednak prawdopodobnie bukmacherowi przy większych stawkach i regularnych wygranych przestało by się to podobać.

Dzięki za sugestie, pozdrawiam.


RE: Wspólna progresja - NowyKoles - 04-01-2013 19:40

Zamkniecie grupy - chodzilo mi o to ze osoby ktore placa maja swoja zamknieta dyskusje - po co im swiezak ktory zakłuca/zasmieca im temat.
Dla wszystkich pokazywane byłoby to co stawiamy i wyniki - zyski.
Aha czyli jest 6 osób. Fakt mało, myślałem że jest was chociaż 10.
Co do pojęcia się tego - uwielbiam zajmować się forami więc nie jest to dla mnie wyzwanie ani nowość. Tu się zgadzam. Osoby które zobaczą że macie zysk zainteresują się grupą i bedą chcieli dołączyć. Od czegoś trzeba zacząć. Limity- tez nigdy nie dostałem. Podobno na pinnacle i betfair nie trzeba sie zbytnio obawiać. Słyszałem też że betfair nie ma w ogóle limitów.

Czemu twój pomysł o stworzeniu tego na wielką skalę umarł? Brak wiary w siebie?


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 04-01-2013 19:47

Nie umarł, ale żeby go zrealizować trzeba od czegoś zacząć Wink Na przykład od takiego tematu.
Początkowo deklarowało się dużo więcej osób, jednak jak przyszło co do czego to wysłało tylko kilka.
Taka jest natura ludzka, że póki nie zobaczą to nie uwierzą (zresztą nie ma co się dziwić, szczególnie biorąc pod uwagę to, że temat ten utworzony był w cieniu oszustw gita i innych kombinatorów).

Gdybym wiedział że będzie nas tak mało nawet bym tego nie zaczynał - czekałem na 10 osób. Dlatego też szczególnie na początku musimy być ostrożni.
Obecnie czekam na pieniążki od kolejnej osoby i będzie nas już 7, myśle że z czasem coraz więcej.
Wtedy będziemy planować więcej Wink


RE: Wspólna progresja - NowyKoles - 04-01-2013 20:02

Tak, masz racje. Łatwiej jest zobaczyć dowody i wtedy inwestować niż wchodzić w coś w ciemno. Dobrze, że zaczęło się od tego tematu. Przydała by się też zaufana osoba - mod np który mógłby dać swoje słowo, że wszyscy jesteśmy uczciwi. Dla przykładu ja nie dbam o to żeby ludzie dawali mi reputy, nie udzielam się za dużo (więcej na konkurencyjnym forum) - co za tym idzie - nie mam ani dużo postów ani wysokiej reputacji...


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 04-01-2013 20:43

[Obrazek: g4I7L.jpg]
Saldo konta: 178 zł, powodzenia Wink

Może z czasem rozbujamy się lepiej Wink miejmy nadzieje..
Ja wole to forum, bo podejrzewam że "tam" zaraz była by wojna o typy, pieniądze, zasady i wszystko co się da.. Lol


RE: Wspólna progresja - NowyKoles - 04-01-2013 20:45

Moge sie zajac reklamą zobaczymy czy przyniesie to jakieś korzyści. Stworze jakiś banner później. Myślę, że warto bedzie zainwestować w reklamę i domenę dla tego sposobu zarobku.


RE: Wspólna progresja - duzypawel - 04-01-2013 22:36

zaiste niesłychanie interesujące rzeczy opowiadacie Wink

granie 3 meczy dziennie, CODZIENNIE może być teraz trochę kłopotliwe ze względu na ich niewielką ilość. Ja osobiście jestem przeciwny obstawianiu piłki wodnej czy wyścigów psich zaprzęgów i wolałbym zostać przy piłce nożnej.

wg mnie obecny system grania jest ok. można by poprawić nieco w naszej organizacji, przenieść naszą dyskusję np na fb ale generalnie założenie było takie, że zbieramy się w kilka osób po 30 zł i gramy dla zabawy - jak dla mnie jest ok Smile

im więcej osób i im większe stawki tym więcej będzie problemów i pretensji. Nie mówię, że nie powinniśmy przyjmować nowych członków ale promowanie się w całym internecie i plany zebrania miliona osób nie są chyba potrzebne.


RE: Wspólna progresja - daniel42na - 04-01-2013 22:43

Już widze że tu się jakieś spinaczki zaczynają, a ja przypominam że tylko zbieram kasę i wykonuje brudną robote.

Założenie było takie że osób będzie więcej, ale że słowa dotrzymało niewielu to musimy być ostrożniejsi i grać za mniejsze kwoty.
Tutaj nic się nie zmieni co do ilości wydarzeń - tak jak mówiłem 1 dziennie po uprzedniej konsultacji, ewentualnie jeśli osób będzie więcej to i stawka będzie większa.


RE: Wspólna progresja - kleomenes - 04-01-2013 22:50

Wszystko zależy od ludzi moim zdaniem. Jak będziemy widzieć, że idzie gładko(nie mówię to u wygrywaniu non-stop), że trzymamy terminy i ogóle założenia, to wtedy będzie można pomyśleć o dalszej "ekspansji" Smile Jako przyszły gracz zostałbym przy dotychczasowym schemacie. Nie ma się co nakręcać. Nie wiem czy ktoś się zapisał do grupy z myślą ugrania kokosów, bynajmniej nie jest to moim założeniem, wszystko z czasem Smile