Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowinki o sklepie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowinki o sklepie (/Temat-Nowinki-o-sklepie-6192)

Strony: 1 2


Nowinki o sklepie - hd2d - 28-04-2010 23:17

[Obrazek: ehandelnetlarge.jpg]

by Lockerz.com
Cytat:Shop News: We've been searching high and low to find some of the world's best brands and items, which will soon be available in special weekly sales for Lockerz members only. From the newest electronics and games to the most stylish fashions and accessories, you'll find everything you want in SHOP. Get set for our first sale, which will include coveted jeans from Serfontaine Denim, vintage T-shirts from The Original Retro Brand and the latest must-have headphones from Skullcandy.

by hd2d Smile
Cytat:Aktualności sklepowe: Szukaliśmy wysoko i nisko aby znaleźć jedne z najlepszych marek i produktów na świecie, jakie będą dostępne w tygodniowych wyprzedażach, które będą dostępne tylko dla użytkowników Lockerz. W sklepie znajdziesz wszystko, czego będziesz chciał, od gier i elektroniki z najwyższych półek do najbardziej stylowej mody i akcesoriów. Przygotuj się na pierwszą wyprzedaż, do której zaliczamy porządne jeansy od Sarfontaine Denim, T-Shirty z The Orginal Retro Brand aż w końcu słuchawki od Skullcandy, które musisz mieć.


Zapowiada się bardzo fajnie, sam chciałbym upolować jakąś ciekawą koszuleczkę, pozostaje tylko czekać na wersję sklepu dostępną dla wszystkich Smile Zbierać, zbierać PTZ Smile


RE: Nowinki o sklepie - Kilol - 28-04-2010 23:29

Wprowadziłem małe poprawki.Wink

Ogólnie mówiąc, zamówiłbym sobie jakieś Jeansy.Tongue


RE: Nowinki o sklepie - hd2d - 28-04-2010 23:38

Troszkę to jeszcze poprawiłem... aby miało to jakiś sens Wink


RE: Nowinki o sklepie - sznikers99 - 29-04-2010 06:08

kurde jestem zlist wiec bardzo chetnie przetestuje ten sklep leci plusek ;p


RE: Nowinki o sklepie - SzUmI - 29-04-2010 06:20

e to lajtowo Smile


RE: Nowinki o sklepie - Hyubios - 29-04-2010 09:45

Ta, jeansy w cenie PSP na restocku ^^

Narazie to trzeba PTZ zbierać, na krem czekoladowy pod prysznic nie zapoluje Tongue


RE: Nowinki o sklepie - MalinaJUMPER - 29-04-2010 09:58

jestem ciekaw na jakich zasadach bedzie dzialac ten shop


RE: Nowinki o sklepie - arczyyy - 29-04-2010 09:59

eeeee too lipaaa ;p


RE: Nowinki o sklepie - cinexik - 29-04-2010 10:05

a już niedługo:
nabiał i wędliny do wzięcia!


RE: Nowinki o sklepie - Rychu-Peja - 29-04-2010 10:23

nic nam nie pozostaje tylko czekac ;// Big Grin