Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



Odp: Cplead.pl- szybki zarobek :) - miniek9090 - 07-02-2013 21:17

ten chat byl nawet zbugowany xd
jednego usera pokazywalo jako 4 oddzielne osoby . admin jest albo leniem i mysli ze hajs sam wpadnie, albo nie potrafi dobrze pisac skryptow

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cpr - 07-02-2013 21:24

(07-02-2013 21:14)szpilmen napisał(a):  @cpr.
Daj jakieś screeny rozmów czy coś, nie siej fermentu.

Btw. aby założyć taki serwis to trzeba mieć rozbudowany program podobny co miał GiftOnline aby wykrywał sam 3/4 fraudów i z automatu blokował konto.

W ogóle musi być to bardziej przemyślane, niż coś takiego prostego co oni stworzyli.

Nic nie sieje; nie będe udostępniał prywatnych rozmów- jeśli ktoś jest zainteresowany potwierdzeniem lub zaprzeczeniem informacji reklamodawcy proszę do niego napisać- kontakt jest ogólnie dostępny w internecie.

Admin działał i działa jak każdy widzi... tolerowanie oszustw tak właśnie się kończy.
Prawda jest taka, że większość ludzi w tym serwisie "nabijało" akcje w tempie zastraszającym robiąc setki, a może nawet tysiące multi. Trudno oczekiwać ażeby reklamodawca miał płacić za taki syf!


Odp: Cplead.pl- szybki zarobek :) - miniek9090 - 07-02-2013 21:27

a kto by chcial wymyslone dane ? numery telefonow fake , dane fake , maile nieuzywane . szkoda mi admina

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - twardy - 07-02-2013 23:04

a kto bedzie wpisywac prawdziwe dane na takich serwisach? Big Grin


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mr. nobody - 08-02-2013 09:19

cpr, ale się uwziąłeś na nich ;P


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cpr - 08-02-2013 11:08

(08-02-2013 09:19)mr. nobody napisał(a):  cpr, ale się uwziąłeś na nich ;P

Bynajmniej...

zwróćcie uwagę na fakt, iż niemal wszyscy sponsorzy, których oferty użytkownicy wypełniali po ileś set razy wycofali się ze strony.
Gdyby Admin był w porządku czegoś takie by nie było.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mr. nobody - 08-02-2013 12:03

No dobra, a sam też wypełniałeś te oferty? Widziałem w innych tematach, że nie jesteś święty, więc się zastanawiam ile tutaj jest czystej uczciwości, a ile typowej dla Polski zawiści Tongue

Strona jak strona, sam zarobiłem na niej... uwaga.... 3 zł Big Grin I więcej mi się po prostu nie chciało. Jak ma paść, to padnie i tyle.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cpr - 08-02-2013 12:05

(08-02-2013 12:03)mr. nobody napisał(a):  No dobra, a sam też wypełniałeś te oferty? Widziałem w innych tematach, że nie jesteś święty, więc się zastanawiam ile tutaj jest czystej uczciwości, a ile typowej dla Polski zawiści Tongue

Strona jak strona, sam zarobiłem na niej... uwaga.... 3 zł Big Grin I więcej mi się po prostu nie chciało. Jak ma paść, to padnie i tyle.

W którym to temacie widziałeś, że nie jestem święty?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mr. nobody - 08-02-2013 12:09

Odniosłem takie wrażenie przeglądając sobie np. temat o Afiliancie Smile No ale schodzimy z tematu.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cpr - 08-02-2013 12:11

(08-02-2013 12:09)mr. nobody napisał(a):  Odniosłem takie wrażenie przeglądając sobie np. temat o Afiliancie Smile No ale schodzimy z tematu.

To bardzo złe wrażenie odniosłeś.