Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Lusek - 27-01-2013 12:32

Witam , widzę dyskusje i propozycje odnośnie programu do zmiany IP który udostepnia steel123.
Zatem jak wrażenia:
Transakcja w moment , przelew i jak pieniądze zostały zaksięgowane od razu otrzymałem plik pdf oraz plik rar.
Wśrodku cała instrukcja i objaśnienie , instalacja nie dłużej jak 10minut. Program nie wymaga za dużo od komputera.
Działania: Jak najbardziej na plus , 2 opcjami regulujemy zmianę IP , 0 zakłóceń i bron Boże rozłączeń.
Przetestowane 50x i ciągle inne IP , steel używa kilka miesięcy.
Moja opinia - zainwestowane pieniądze które zwróciły mi się w jeden dzień a mam spokój ze zmianą IP i denerwowaniem się na Hotspoty czy inne HideIP.
Pozytywnie i uczciwie polecam.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - steel123 - 27-01-2013 12:46

Odnośnie kupna ( Program do zmiany IP)- Poradnik

-Poradnik będzie sprzedany tylko i wyłącznie w momencie gdy zgłosi się do mnie 5 osób+
-Wydany będzie w środę , zdecydowanych proszę o prywatną wiadomość tutaj bądź przez e-mail
(czas do jutra - poniedziałek (późnego wieczora)
-Przelewy we wtorek , pieniądze zostaną zaksięgowane w środę i wtedy zostaną wysłane pliki o jednej godzinie do każdego wraz z danymi do logowania instrukcją + całym poradnikiem.

Więcej informacji odnośnie kupna (prywatna wiadomość) Nie pytajcie o program bo było opisywane na jakiej zasadzie działa , więcej nie podam bo jaki byłby sens?
Pozdrawiam.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - destroo - 27-01-2013 14:02

Czesc

Mam problem odnośnie rejestracji do serwisu, a mianowicie każą przepisać kod z obrazka, ale go tam nie ma facepalm Macie jakiś pomysł?

Kto mi pomoże znaleźć obrazek zarejestruje się z refa


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - lozo55 - 27-01-2013 14:41

mam 3,25 zł i nie zalicza mi już żadnych akcji, nie wiem ocb...


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 27-01-2013 17:17

Zalicza Wam normalnie akcje po tej całej przerwie w działaniu?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Santos - 27-01-2013 17:21

tak, zalicza Wink


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 27-01-2013 17:22

ok, dzięki
Nie byłem pewny czy zalicza więc wolałem się upewnić, więc czas znowu postukać trochę sarenzę ;D


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - pawel741 - 27-01-2013 22:12

A gdzie znajdę link do sarenza? Bo klikam zobacz i nie mam linku z reklamą.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Santos - 27-01-2013 22:52

pomagam początkującym za refa gg 7447833


Odp: RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - miniek9090 - 27-01-2013 22:56

(27-01-2013 22:12)pawel741 napisał(a):  A gdzie znajdę link do sarenza? Bo klikam zobacz i nie mam linku z reklamą.

Kliknij wez udzial i sano przeniesie

Wysłane z mojego GT-S5570