Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Rogeros - 25-01-2013 15:19

Sie nachapali i znikneli jak kamfora


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cedron - 25-01-2013 15:41

no fajnie fajnie, miałem tam ponad 9 dych, wiedziałem, że coś jest nie tak bo za dobrze płacą w porównaniu z innymi stronami...
to teraz powiedz nam abC1995 czy już był taki błąd, i żeby spokojnie siedzieć i czekać bo admin nigdzie nie ucieka ....


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - steel123 - 25-01-2013 15:47

(25-01-2013 15:41)cedron napisał(a):  no fajnie fajnie, miałem tam ponad 9 dych, wiedziałem, że coś jest nie tak bo za dobrze płacą w porównaniu z innymi stronami...
to teraz powiedz nam abC1995 czy już był taki błąd, i żeby spokojnie siedzieć i czekać bo admin nigdzie nie ucieka ....

Błąd był kilka dni temu ale w tamtym przypadku strona jeszcze działała a jak widać teraz doszczętnie wszystko padło , pozostaje czekać.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - marionetkaa2 - 25-01-2013 15:52

czekać na cud Smile
Xpokerface


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - TwojaMama - 25-01-2013 16:14

ile można fraudzić na generatorach Big Grin


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cedron - 25-01-2013 16:25

strona znowu się pojawiła, ale dalej jest ten błąd że sie zalogować nie można, może ma ktoś namiary do admina , żeby się z nim skontaktować i zapytać ocb ?Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cedron - 25-01-2013 16:34

Widocznie admin coś robi z tą stroną, skoro raz wyświetla się tło a innym razem błąd.. tak jak napisał przedmówca, pozostaje czekać... swoja drogą to admin troszkę nieodpowiednio sie zachował w stosunku do użytkowników, bo mógł przynajmniej uprzedzić , że będą jakieś roboty na stronie, no chyba , że ten błąd był spowodowany nie przez niego... chociaż dzisiaj rano admin był na czacie na stronce więc już coś pewnie wiedział na ten temat...

Teraz znowu sprawdziłem stronkę, tym razem wyświetla się błąd :

BLAD Bazy danych!
144 :: Table './jolale01_cplead/db_categories' jest oznaczony jako rozbił i ostatnia (automatic?) naprawy nie

to znaczy, że coś jest nie tak z softwarem. Czekamy dalej , oby sie wszystko skończyło pomyślnie dla nas smutny


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - rayden - 25-01-2013 16:51

Chyba wszystko wróciło do normy, bo można się już zalogować.

//EDIT:

Ale znów jakiś błąd..


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - KosikSquad - 25-01-2013 17:06

Mi jak na razie wszystko działa


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cedron - 25-01-2013 17:08

Strona ruszyła, jak narazie ;]