Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - ciekma - 24-01-2013 08:47

@miniek wielkie dzięki program elegancki Smile
@darkmatthew a robisz wszystko jak trzeba? Z czyszczeniem ciasteczek itd? Jak tak to powinno zaliczać. Ja też jade na jednym adresie tylko zmieniam nr mieszkań. Jeszcze żeby maile przychodzily szybciej to juz wogole Tongue


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 24-01-2013 16:13

Jednak zaliczyło mi wszystkie 10 na 10 ;D więc znalazłem sprawdzony sposób.
Co do przychodzenia maili to najszybciej z tego co sprawdzałem wpadają na interie.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - ciekma - 24-01-2013 16:18

@up co to za sposób Big Grin na gazeta.pl też przychodza w miarę, tak ok minuty


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 24-01-2013 16:23

Ten co opisałem na poprzedniej stronie, z adresem tym samym tylko inny numer domu, numer telefonu ten sam tylko inna ostatnia cyfra, i do tego data urodzenia ta sama, tylko różnica zawsze była w roku. Wszystko poprzedzone zawsze czyszczeniem ciasteczek i zmianą IP przez Hot Spota.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - ciekma - 24-01-2013 16:27

A no to też tak robię Smile ale zawsze zmieniałem datę urodzenia. Dobrze wiedzieć że nie trzeba Big Grin ale w hotspocie jest limitowana ilość ip i po pewnym czasie już się powtarza. Miałeś tak? Bo ja tak i potem już na tych samych było i nie mogłem robić.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 24-01-2013 16:39

Na razie jeszcze tak nie miałem, bo korzystam z niego od 3 dni w sumie, więc dużo tych IP nie wykorzystałem. Po za tym robię tylko 10 akcji dziennie na razie, ze względu na to, że na więcej nie mam czasu niestety ;/
A jeszcze jedno to na te 10 akcji wczorajszych potwierdziłem maile tylko na 7 a i tak zaliczyło 10 ;D


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - ciekma - 24-01-2013 16:43

aa jak 10 akcji dziennie to jeszcze porobisz Smile
mi się już kończą opcje i nie wiem co robic Tongue
no bo też przyjdą ale wtedy serwis może szybciej paść dlatego lepiej poczekać Big Grin ale 7/10 to nie tak źle


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 24-01-2013 16:46

Do tego jeszcze przy okazji jak zmieniam IP i czyszczę ciasteczka to na tego samego maila co sarenze robię acouve z mypay i w takim samym czasie zaliczam 2 akcje na raz, więc nie jest tak źle ;]


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cedron - 24-01-2013 16:57

Ile akcji robicie mniej więcej dziennie ?
Ja robię średnio po 40-50 dziennie a dzisiaj zaszalałem i zrobiłem około 100, ciekawe ile z tych zaliczy ;p


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - ciekma - 24-01-2013 16:58

cedron jak tyle zrobiłes? Tzn skad tyle ip miałeś? Smile
ja zrobię jakieś 20 akcji i już zasób IP wyczerpany :/